Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye 2018’e Başvurular Başladı!

Deloitte’un dünya çapında yürüttüğü “Deloitte Teknoloji Fast 50 Programı”nın Türkiye ayağı başvuruları başladı. Program, her yıl olduğu gibi bu yıl da, son dört senede en hızlı büyüyen ve cirosunu en hızlı artıran teknoloji dünyasının yıldızlarını buluşturuyor.

Bu sene 13’üncüsü düzenlenen “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye”de, ülkenin en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketi belirlenecek. Bu şirketler, programın uluslararası ayağı olan “Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA” programına katılarak Avrupa ve dünyaya açılma şansını yakalayabilecek.

Geride bırakılan 12 sene boyunca program ile Türkiye’den 23 farklı şirket ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’ listesine girerek marka algılarını uluslararası seviyeye taşımakla beraber yeni network’ler de kurdu. En hızlı büyüyenler listesinde Biotekno ve Logic Bilişim şirketleri sırasıyla 2009 ve 2011 yıllarında ‘Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA’da birinci olmuştu.

Türkiye'nin önde gelen teknoloji ödül programlarından biri olan “Deloitte Teknoloji Fast 50 Türkiye” 2018 için başvurular, 31 Ağustos 2018 tarihine kadar devam edecek. Program hakkında detaylı bilgi edinmek ve başvuruda bulunmak isterseniz fast50.deloitte.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.699 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilim / Ar-Ge / Teknoloji, Uluslararası / Global, Yarışma
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız