SEGM Sürdürülebilir Eğitim Gelişim Ödülleri Ön Başvuruları Başladı

Sürdürülebilir Eğitim Gelişim ve Mükemmellik Derneği (SEGM), tarafından ilki geçen yıl düzenlenen ve sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyen, bireysel ve kurumsal gelişime değer katan kuruluşların katıldığı ‘SEGM Sürdürülebilir Eğitim Gelişim Ödülleri’nin ikincisine ön başvurular başladı. İşte detaylar..

Sürdürülebilir öğrenmeyi eğitim, gelişim ve mükemmellik odağında ele alan Sürdürülebilir Eğitim Gelişim ve Mükemmellik Derneği (SEGM), “SEGM Sürdürülebilir Eğitim Gelişim Ödülleri”nin ikincisi için start verdi. SEGM’in sürdürülebilirlik ilkelerini benimseyen, bireysel ve kurumsal gelişime değer katan iyi uygulamaların; öğrenme ve gelişim ekosistemine ilham vermesi amacıyla yapılan “SEGM Sürdürülebilir Eğitim Gelişim Ödülleri” iki farklı kategoride değerlendirilecek. 

SEGM Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar Çabuk, sürdürülebilirliğin yenidünyanın en temel konularından biri olduğunu anımsatarak şunları söyledi;

SEGM olarak sürdürülebilirlik alanında farkındalık yaratmak, ekonomik, sosyal ve çevresel sürdürülebilirliğe dikkat çekmek ve sürdürülebilir bir dünya için yaşam boyu öğrenme ve gelişim çalışmalarını teşvik etmek için Sürdürülebilir Eğitim Gelişim Ödülleri’ni başlattık” dedi. Ödül başvurularında kamu ve özel sektör ile sivil toplumdan kurum ve kuruluşların değerlendirileceğini belirten Çabuk, “Başvurular deneyimli ve yetkin değerlendiricilerimiz tarafından titizlikle incelenerek değerlendirilecektir. Bu önemli ödül programına tüm paydaşlarının eğitim ve gelişimine önem veren kurum ve kuruluşları davet ediyoruz.  

SEGM Sürdürülebilir Eğitim Gelişim Ödülüne merkezi ve/veya işletme yeri Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüzel kişiliğe sahip büyük ölçekli işletmeler, KOBİ, start-up, belediyeler kamu ve sivil toplum kuruluşları (dernek, vakıf) başvuru yapabilecek. Sürdürülebilir iş modelleri ile etki alanını büyüten ve uluslararası alana yayılan proje başvuruları da ödül değerlendirme kapsamında yer alabilecek.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyor, ilgiller başvurularını segm.org.tr/odul.html sitesi üzerinden yapabilirler. 

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor