Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Sizi Ünlülerle Buluşturan Videolu Soru Cevap Girişimi: Sinceleb!

Ünlüleri ve alanında uzman kişileri takipçileriyle samimi bir ortamda buluşturan videolu soru-cevap girişimi Sinceleb'in geliştirme süreci sona erdi.

Sinceleb, ünlüleri ve alanında uzman kişileri takipçileriyle samimi bir ortamda buluşturan video tabanlı soru cevap platformu. Buradaki samimi kelimesinin seviyesiz ve kontrolsüz bir ortam olacağını çağrıştırmaması gerektiğini belirten Sinceleb'in kurucusu ve aynı zamanda Android uygulamasının geliştiricisi Mert Sezgin, ekip olarak en önem verdikleri konunun; içeriği belli bir seviyenin üstünde tutmak olduğunu önemle vurguladı. Metin tabanlı sorulan soruların 15 sn'lik videolar ile cevap verildiği bu uygulamada, sorulan sorular moderatör tarafından yine kendi yazdıkları özel bir yazılımla kontrol edilip, sakıncalı bulunanların silindiği sadece bu iş için iki kişinin özel olarak görev aldığı belirtiliyor.

Belli bir kitleye ulaştıktan sonra ünlüler ile hayranlarını yüz yüze buluşturmayı hedeflediklerini söyleyen Sezgin, şu ana kadar harcanan tüm giderlerin kendi bütçeleri tarafından karşılandığını belirrti.

Kurucusunun ve bu projenin melek yatırımcısının oyuncu, girişimci ablası Pınar Sezgin'in olduğunu belirten Mert Sezgin, "Fikir aklıma geldiğinde, geliştirme sürecindeyken popüler insanların twitter, instagram gibi profillerinden takipçilerinden soru beklediklerini hatta bu soruları seçip cevaplayamadıklarını görmek bu tarz bir uygulamanın ihtiyacına yönelik ekip olarak motivasyonumuzu arttırdı. Böyle bir platform olmamasından ötürü takipçilerinden soru bekleyen bir çok ünlü ve uzman insanların, gereksiz yazılar içinden soruları seçemeyip cevaplayamadığını gördük. Son olarak sürpriz isimlere ulaşıp, programa davet ettiğimizi belirtmek isteriz, marketten yüklendiğinde insanlar belli bir içerikle karşılaşacaklar" açıklamasında bulundu.

Sizlerde; Avukat, Psikolog, Mimar, Ekonomist, Yaşam koçları, Diyetisyen, Sanat ve Siyaset dünyasından kendi alanlarında uzman kişilere merak ettiğiniz bütün konular hakkında sorular sorarak cevap alabilirsiniz. 

Sinceleb hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.sinceleb.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. Girişimin Adroid ve IOS uygulamaları şuanda test aşamasında olup çok yakında kullanıcılarıyla buluşacak. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.484 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilişim / Yazılım / İnternet, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız