Girişimciler, 16 Nisan'da İş'te Benim Hikayem'e Davetlisiniz!

Hikayeleri ve azimleri ile kadınlara örnek olan Başarılı Kadın Yöneticiler, 16 Nisan Cumartesi günü İş'te Benim Hikayem programında bir araya geliyor. Detaylar haberimizde..

Hikayeleri ile potonsiyel kadın girişimci adaylarına ilham olacak Başarılı Kadın Yöneticiler, 16 Nisan Cumartesi günü Karanlıkta Hilal oluşumunun organize ettiği İş'te Benim Hikayem programında bir araya geliyor.

"Kadınsız Toplum, Yarınsız Toplumdur" sözünden hareketle topluma örnek olmuş, kendi alanlarında farklı başarılara imza atmış Başarılı Kadın Yöneticilerin katılımıyla düzenlenecek olan İş'te Benim Hikayem programı 16 Nisan Cumartesi günü Saat 12:30'da Karanlıkta Hilal oluşumunun organizasyonu ile Marmara Üni. İlahiyat Fak. Prof. Dr. Raşit Küçük Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Etkinlikte birbirinden değerli kadın yöneticiler konuşmacı olarak yer alacak.

İşte Konuşmacılar:

  • Girişimci, Sefamerve Kurucusu Oya Okur Erciyes
  • KADEM Başkanı, İstanbul Ticaret Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sare Aydın Yılmaz
  • Marmara Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç. Dr. Merve Koçoğlu,
  • Yapımcı, Yazar Betül Sosyal Bozdoğan,
  • Gazateci, Yapımcı Zeynep Bayramoğlu,
  • Moderatör, Karanlıkta Hilal YK Üyesi Şeyma Afacan

Karanlıkta Hilal hakkında detaylı bilgi edinmek için www.karanliktakihilal.com web adresini inceleyebilir, etkinlik hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz facebook hesabındaki paylaşımları incelebilir, kayıt işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi kadın okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor