İmam Hatip Liselerinde Girişimcilik Ruhu Canlanıyor!

Ankara Yenimahalle Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, KOSGEB ile Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü işbirliği ile Girişimcilik Ruhunu Canlandırma semineri düzenlendi. Detaylar haberimizde..

Ankara Yenimahalle Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde, KOSGEB ile Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü işbirliği ile Girişimcilik Ruhunu Canlandırma semineri düzenlendi.

Yenimahalle Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen programda konuşan KOSGEB Başkanı Recep Biçer, lise çağındaki gençlerimizin girişimcilik konusunda bilinçlenmeleri açsından bu tür organizasyonların çok önemli olduğuna vurgu yaptı.

Program, KOSGEB Başkanı Recep Biçer, Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, Yenimahalle Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Fatih Zengin ve öğrencilerin katılımları ile gerçekleştirildi.

Programda Gelişim Uzmanı Dr. Ala Elcircevi, öğrencilere Girişimcilik Ruhunun Canlandırılması konusunda bir sunum yaptı.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor