Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Türk ve Polonyalı Girişimcileri Buluşturan Platform: PolandTurkey!

PolonyaTürkiye Ticaret Odası'nın desteğiyle kurulan PolandTurkey.com, yedi yıllık deneyimi ile işletmelerin beklentilerini baz alarak, istenen branşlardaki potansiyel iş partnerlerinin aranmasını sağlayan bir araç geliştirdi.

Firmalar arasındaki iş birliği için verimli bir araç olan platform, iş ortağı bulma zamanını, iş riskini ve yeni bir pazara girerken oluşan masrafları azaltarak, rekabetin etkili şekilde yükseltilmesini amaçlıyor.

İş risklerini azaltmak için hukuk ve ekonomi haberlerini takip ederek kullanıcılarına ileten platform, Polonya ve Türkiye’deki tüm büyük odalar ile çalışarak sektör ile ilgili tüm gelişmeleri takip ediyor.

Güvenli Ticaret Sertifikası

Polonya-Türkiye Ticaret Odası ile ortak çalışılarak, girişimciler için hazırlanan Güvenli Ticaret Sertifikası ile girilecek olan pazardan, potansiyel iş partnerinin seçilmesine kadar olan tüm işlemlerin yapılması sağlanıyor.

PolandTurkey.com sertifikayı edinen üyeleri için pazar analizi yapmak, iş ortağının güvenilirliğini onaylamak, ticari anlaşmalardaki pazarlıklar için yardımcı olmak, ürün için lokasyon ve strateji belirlemede önerilerde bulunmak, lojistik destek vermek ve de ödeme işlemlerinin tamamlanması konusunda yardımcı olmak gibi birçok misyonu yükleniyor.

Türk ve Polonyalı girişimcileri buluşturan PolandTurkey platfrmu ve Polonya’da iş yapmak isteyen firmalar hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.polandturkey.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.656 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Sivil Toplum Örgütleri, Uluslararası / Global
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız