Easyapp Kitlesel Fonlama Turunda 19.6 Milyonluk Yatırım Aldı

Easyapp, SPK onaylı Fonangels platformu üzerinden çıktığı kitle fonlama turunda 475.000.000 TL değerleme ile 19.6 milyon TL tohum yatırımı alarak son yılların en çok yatırım alan yazılım şirketi oldu.

Dijital dönüşüm için mobil odaklı çözümler geliştiren Taptoweb Bilgi Teknolojileri A.Ş. katma değerli yeni mobil uygulaması Easyapp, Google Play ve App Store’da yayına giren Easyapp, teknik ve yazılım bilgisi gerektirmeden mobil uygulamalar oluşturmaya imkân tanıyor.

Easyapp, SPK onaylı Fonangels platformu üzerinden çıktığı kitle fonlama turunda 475.000.000 TL değerleme ile 19.6 milyon TL tohum yatırımı alarak son yılların en çok yatırım alan yazılım şirketi oldu.

100’ü nitelikli yatırımcı olmak üzere toplamda 713 yatırımcının katıldığı fonlama turu büyük ilgi gördü. Fonlamaya, katılanlar arasında Albaraka Portföy Yönetimi A.Ş. Fonangels GSYF de bulunuyor.

Easyapp aldığı yatırımla inovasyon ve büyümeye odaklanacak

Easyapp topladığı 19.6 milyon TL fon ile inovasyon ve büyüme stratejilerine odaklanacak. Böylece Easyapp, Türkiye’nin de dahil olduğu Avrupa ve ABD pazarlarındaki müşteri kitlesini genişletecek.

Easyapp alanında kritik öneme haiz birçok projeye imza atan Taptoweb çatısı altında katma değeri yüksek teknoloji olarak yerli ve milli imkânlarla üretildi.

Easyapp, erişilebilirlik problemleri ile yazılım ve teknik bilgiyi ortadan kaldırıyor

Taptoweb CEO’su Enes Zahid Urhan, Easyapp’in uygulama pazarındaki erişilebilirlik problemlerini ortadan kaldırdığını söyledi.

Google Play ve App Store’da yayına giren Easyapp, uçtan uca çözümler sunan “dijital dönüşüm sihirbazı” olarak tanımlanıyor.

Easyapp ile işletmeler ve bireyler, no-code çözümlerin ötesinde no-knowledge yapısıyla sadece yazılım değil teknik bilgi de gerektirmeden mobil uygulamalarını, web sitelerini büyük oranda zaman ve bütçeden tasarruf ederek tüm mobil cihazlarda kolayca oluşturabiliyor.

Easyapp’in öne çıkan özellikleri

Onlarca farklı kategoride uygulamalar hazırlamaya olanak tanıyan Easyapp, önizleme, uygulama marketleri ve web’de yayınlama özellikleri ile öne çıkıyor.

Ayrıca işletmeler ve bireyler Easyapp ile oluşturdukları uygulamalarda kullanıcı eğilimlerini ölçümleme gibi analizlerden de yararlanabiliyor.

Enes Zahid Urhan: Easyapp, işletme ve bireylerin dijital dönüşümünü kolaylaştırıyor

Easyapp’in aldığı 19.6 milyon liralık tohum yatırıma ilişkin konuşan Taptoweb Kurucusu ve CEO’su Enes Zahid Urhan, “Easyapp, teknik veya yazılım bilgisi gerektirmeden mobil cihazınızda uygulama oluşturmayı sağlayarak işletmeler ve bireylerin dijital dönüşümünü kolaylaştırmayı hedefliyor. Yatırım turundan elde ettiğimiz kaynakları, inovasyon ve büyüme stratejilerimize odaklanmak için kullanacağız. Uygulama oluşturma deneyimini daha da kolaylaştırarak başta Türkiye, Avrupa ve ABD pazarları olmak üzere müşteri kitlemizi genişletecek ve kısa zamanda pazarda güçlü bir dominasyon sağlayacağız.” ifadelerini kullandı.

Easyapp hakkında detaylı bilgi edinmek için easyapp.co web sitesini ziyare edebilir, mobil uygulamaları indirip inceleyebilirsiniz. Ayrıca kitelesel fonlama projeleri takip etmek için fonangels.com adresini de ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor