Girişim Haber Ekibimize İçerik Editörleri Arıyoruz!

Eylül 2010'dan beri istikrarlı bir şekilde yayın hayatına devam eden Girişim Haber ekibimize tam zamanlı (remote) veya freelance çalışabilecek İçerik Editörü arkadaşlar arıyoruz!

Eylül 2010'dan beri yayın hayatına istikrarla devam eden ve girişimcilik ekosisteminin önemli haber kaynaklarından birisi olan Girişim Haber ekibimize; tam zamanlı (remote) veya freelance çalışma yöntemleriyle İçerik Editörü olarak görev yapacak çalışma arkadaşları arıyoruz!

Aradığımız nitelikler;

  • Girişimciliğe, teknolojiye, iş dünyasına ilgi duyan ve bu alanlarda kendini geliştirmek isteyen,
  • Türkçe dil bilgisi kurallarını etkin kullanabilen, yazım dili akıcı,
  • İçeriklerde detaylara önem veren ve titiz çalışmayı seven,
  • "Verilen içerik metaryellerini derleyerek özgün içerik (makale / bülten) üretebilen
  • Temel düzeyde HTML bilgisi olan veya HTML editör ile içerik hazırlayabilecek,

editörlük tecrübesi olan veya editörlük yapmak isteyen (tecrübesi olmasa da özgün içerikler hazırlamış) çalışma arkadaşları arıyoruz.

Bu arayışımıza uygun olduğunuzu düşünüyorsanız referans içerik çalışmalarınızın linkleriyle birlikte CV'nizi mail@girisimhaber.com mailimize bekliyoruz!

Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor