Ücretsiz Program StartUpCampus Genç Girişimcileri Bekliyor!

Endeavor Türkiye ve Akbank işbirliği ile gerçekleştirilen genç girişimcilik programı StartUpCampus’ün 3. Dönem başvuruları başladı. Program, girişimini olgunlaştırmak isteyen tüm genç girişimcilere açık.

Endeavor Türkiye’nin Akbank iş ortaklığında üçüncü defa hayata geçirdiği StartUpCampus; genç girişimcileri, işlerini büyütmelerine destek verecek 10 haftalık ücretsiz bir programa davet ediyor.

Tamamı online yürütülecek StartUpCampus’e kabul edilen 12 Start-up kurucusu, özel olarak tasarlanmış eğitim ve atölyelere katılacak, Endeavor’ın deneyimli mentorlarından destek alıp, yatırımcılarla tanışma fırsatı bulacak. Programı tamamlayan girişimciler ayrıca Endeavor’ın ulusal ve uluslararası mentor ve girişimci ağına erişim şansı da yakalayacak.

Programa başvuran genç girişimciler; girişimci ve ekip potansiyeli, ürün ve hizmetlerin yenilikçiliği veya farklılaşması, pazardaki fırsatlar, gelecek stratejisi ve büyüme potansiyeli kriterlerine göre değerlendirilecek.

Seçilen 12 genç girişimci öncelikle hem güncel hem de döneme göre değişen ihtiyaç alanlarına göre fonksiyonel online eğitimlere ve atölyelere katılacak. Bu eğitim ve atölyelerde; girişimci metrikleri, strateji, hukuk, satış ve pazarlama, insan kaynakları, liderlik gibi önemli konular ele alınacak.

Ocak 2021’de tamamlanacak olan programın son gününde ise genç girişimcileri yatırımcılarla buluşturacak Demo Day Etkinliği gerçekleştirilecek. Türkiye girişim ekosisteminin önemli temsilcilerinin davet edileceği Demo Day’de girişimciler, kendilerini tanıtma ve yatırım bulma yolunda önemli birer fırsat yakalayacaklar. Program sonunda başarılı olan girişimciler ayrıca Endeavor’ın ulusal ve uluslararası mentor ve girişimci ağına erişim imkanına sahip olacak.

www.startupcampus.org.tr web sitesi üzerinden yapılacak başvurularda; girişimcilerin 35 yaşın altında olması, şirketin kurulmuş veya erken aşama ürünün pazara sunulmuş olması, ilk satışın yapılmış olması ve şirketin kurucu ortaklar dışında en az bir çalışana sahip olması kriterleri aranıyor.

Untumayın, son başvuru: 30 Eylül! Haberimizi genç girişimciler başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor