Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Hizmet Sunan ve Arayanlar İçin Platform Girişimi: gelHemen!

Dörtyüzü aşkın servisi ile gerek hizmet (boya ustası, temizlik, nakliyat, özel ders vb) veren gerekse spor partneri arayan ve talep eden kişileri (tenis partneri, halı saha oyuncusu, bisiklet tur arkadaşı, dans partneri.. ) lokasyon bazlı olarak ve güncel lokasyonlar üzerinden hızlı bir şekilde buluşturan gelHemen  girişimi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Global ölçekte çıkış noktası Almanya olan girişimin hedefi dünyanın her yerinde aktif olarak kullanılabilmek ve insanların istedikleri hizmete, etkinliğe, spor/etkinlik partnerine; hizmet verenlerin, etkinlik düzenlemek isteyenlerin ise aradıkları odak kitleye çok hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak.

Mevcut kullanım alışkanlıkları ve karşılaşılan sorunların her biri detaylı analiz edilerek ortaya çıkarılan gelHemen girişimi halihazırda hem Android hem de IOS marketlerden indirilebilir durumda.

Çok yakında Almanca, Flemenkçe vb dillerin ekleneceği uygulamada açmak istediğiniz talebin hizmet kategorsini arayın, listeden seçin, varsa açıklamanızı girin, fotoğraf çekin veya yükleyin. "Talebi Gönder" düğmesine basın, çok kısa sürede, çok az tıklama ile ihtiyacınıza çözüm bulun.

144 ülkede hizmetinizde olan gelHemen hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.gelhemen.com/tr web adresini ziyaret edebilir, uygulamayı Android ve IOS marketlerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.686 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Girişimcilik Ekosistemi, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız