Hizmet Sunan ve Arayanlar İçin Platform Girişimi: gelHemen!

Dörtyüzü aşkın servisi ile gerek hizmet veren gerekse spor partneri arayan ve talep eden kişileri lokasyon bazlı olarak ve güncel lokasyonlar üzerinden hızlı bir şekilde buluşturan gelHemen girişimi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Detaylar haberimizde

Dörtyüzü aşkın servisi ile gerek hizmet (boya ustası, temizlik, nakliyat, özel ders vb) veren gerekse spor partneri arayan ve talep eden kişileri (tenis partneri, halı saha oyuncusu, bisiklet tur arkadaşı, dans partneri.. ) lokasyon bazlı olarak ve güncel lokasyonlar üzerinden hızlı bir şekilde buluşturan gelHemen  girişimi gün geçtikçe büyümeye devam ediyor.

Global ölçekte çıkış noktası Almanya olan girişimin hedefi dünyanın her yerinde aktif olarak kullanılabilmek ve insanların istedikleri hizmete, etkinliğe, spor/etkinlik partnerine; hizmet verenlerin, etkinlik düzenlemek isteyenlerin ise aradıkları odak kitleye çok hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak.

Mevcut kullanım alışkanlıkları ve karşılaşılan sorunların her biri detaylı analiz edilerek ortaya çıkarılan gelHemen girişimi halihazırda hem Android hem de IOS marketlerden indirilebilir durumda.

Çok yakında Almanca, Flemenkçe vb dillerin ekleneceği uygulamada açmak istediğiniz talebin hizmet kategorsini arayın, listeden seçin, varsa açıklamanızı girin, fotoğraf çekin veya yükleyin. "Talebi Gönder" düğmesine basın, çok kısa sürede, çok az tıklama ile ihtiyacınıza çözüm bulun.

144 ülkede hizmetinizde olan gelHemen hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.gelhemen.com/tr web adresini ziyaret edebilir, uygulamayı Android ve IOS marketlerden ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.404 kişi okudu.
Kategori: Girişimci Ekosistemi, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorumlar

nasuh sedef
nasuh sedef
Sigorta konusunu nasıl aştılar acaba devlet olarak bu hizmet veya ürün satışı için vergiler söz konusuyken bunun icin altyapıları yoksa yüksek cezalar ile girişimin fişinin çekilmesi mumkun

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor