Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Sorunsuz Sponsorluk Hizmeti Vadeden Girişim: Sponsorum!

Eventlerin vazgeçilmezi olan sponsorluğa ayrılan bütçe, gün geçtikçe artmaya devam ediyor.Yurtiçinde; özellikle spor alanında  2.2 Milyon ₺’ye ulaşan sponsorluk hacmi, totalde ise 1.2 Milyon ₺’yi aşmış durumda.Bu da firmaların sponsorluk alanındaki yatırımlarına verdiği önemin giderek arttığını gösteriyor. Ülkede farklı alanlarda yapılan eventlerin sayısının her yıl katlanarak artması, firmaların yatırımlarını doğru yönde yapmasını da zorlaştırıyor. Tam da bu noktada 'Sponsorum' devreye giriyor.

“Sponsorum” markası event firmalarının kongre, fuar, sempozyum ve festival etkinliklerinden, dernek ve vakıf organizasyonlarına; seçkin öğrenci kulüplerinden işini büyütmek isteyen startup'lara kadar çok geniş bir alanda sponsorluk hizmeti veriyor. Üstelik bunu yaparken her etkinliğin teması, hedef kitlesi, konumu ve zamanı gibi araçları belirliyor, bu parametrelere göre gidilecek en doğru firmaları seçiyor. Aynı zamanda etkinlik düzenleyicilerin isteği halinde sponsorluk dosyasını da ücretsiz olarak hazırlıyor, etkinlik anı ve öncesi için danışmanlık veriyor. Üniversitelerde ve çeşitli etkinliklerde sponsor bulma eğitimi de veren sponsorum yöneticileri, böylelikle bu alanda bir bilinçlenme sağlamayı hedefliyor.

Yüzlerce yerden sponsorluk maili alan firmalar hangi etkinliğe sponsor olmanın daha etkili olduğu konusunda bilgi ve zaman eksikliği yaşıyor. Farklı tarihlerde gelen etkinlik mailleri, firmaların eş zamanlı kıyaslama yapma imkanını azaltıyor. Sponsorum firması ise yurtiçindeki etkinlik düzenleyicilerle anlaşıyor, dosyaları tekelden sunuyor. Firmaların bütçeleri, sektörü, hedef kitleleri, istediği tarihler ve özel istekleri doğrultusunda portföyü arasından en doğru etkinlikleri seçip sunan Sponsorum; böylece hangi etkinliklere sponsor olmanın daha etkili olacağı konusunda danışmanlık da veriyor. Etkinlik anında ekipleriyle alanı fotoğraflayan sponsorum; etkinlik incelemesi için ekibini gönderiyor ve feedback için rapor hazırlıyor. Bu sayede firmalara gelecek etkinliklerde sponsor olup olmama konusunda ön fikir veriyor.

Sponsorluk veren firmalarla ise uzun vadeli partnerlik kurmak isteyen Sponsorum'un asıl hedefi; firmaların sponsorluk bütçesini belirlediği ana danışmanlık firması olabilmek. 

Sponsorum hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.sponsorum.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 4.310 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Girişimcilik Ekosistemi, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız