Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Mobilya Sektörü 12 Temmuz'da Hazerfen'da Buluşuyor!

Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından KOBİ’lere yönelik olarak geliştirilen ’Hezarfen' Teknoloji ve Tasarım Geliştirme Projesi12 Temmuz’da, Bursa’da, Mobilya Sektörüne yönelik başlatılıyor.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Türk Patent ve Marka Kurumu, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası, İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği, İnegöl Organize Sanayi Bölgesi, İnegöl Mobilya Ağaç İşleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, Endüstriye Tasarımcılar Meslek Kuruluşu işbirliğinde gerçekleştirilen projeden başvuruda bulunan firmalar yararlanacak.

Proje çerçevesinde sınai mülkiyet hakları, patent araştırması ve tasarım geliştirme konusunda birebir danışmanlık hizmeti verilmesi planlandı .Proje tamamlandığında tasarımcılar mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile birlikte çalışarak, katma değeri yüksek yeni ürünler tasarlayabilecekler.

Projenin açılışı 12 Temmuz 2017 tarihinde İnegöl Sanayi ve Ticaret Odası Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Açılış programı çerçevesinde, projenin uygulanmasına yönelik hazırlanan işbirliği protokolünün imzalanmasının ardından, Bursa’da en fazla patent, faydalı model, marka ve tasarım başvurusu yapan firmalar ödüllendirilecek.

’Hezarfen' Teknoloji ve Tasarım Geliştirme Projesi ve gerçekleştirilecek program hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.turkpatent.gov.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız