5. Girişimcilik Zirvesi, 22 Mart'ta Tüm Girişimcileri Bekliyor!

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin en aktif topluluklarımdan Girişimcilik Topluluğu'nun İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Merkezi'yle ortak olarak 5.sini düzenlediği Girişimcilik Zirvesi'17, 22 Mart 2017 Çarşamba günü gerçekleştirilecek. Detaylar habarimizde..

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin en aktif ve başarılı toplulukları arasında olan Girişimcilik Topluluğu'nun İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Merkezi'yle ortak olarak 5.sini düzenlediği Girişimcilik Zirvesi'17, 22 Mart 2017 Çarşamba günü İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü'nde gerçekleşecek. 

"Başarıya bir adım daha yok, çünkü zaten zirvedesin!" mottosuyla yola çıkarak organize edilen zirveye iş dünyasından oldukça önemli lider konuklar katılacak.

Girişimciliğin yaygınlaşmasını ve yeni iş fikirlerine ilham olmayı hedefleyen Girişimcilik Zirvesi'nin konuşmacıları arasında aşağıdaki isimler bulunuyor;

  • Mert Salur (Getir / Kurucu Ortak)
  • Murat Karademir (Garaj.co), 
  • Faruk Akbal (Nevita International YK Başkanı)
  • Ali Yücelen (TÜGİAD Genel Başkanı)
  • Dr.Erdem Erkul (Samsung Strateji Direktörü)
  • Tanfer Dinler (Sosyal Girişimci)
  • Şule Yüksel (KAGİDER YK Üyesi)
  • Alemşah Öztürk (Chief Happines Officer/4129 Grey CEO) 

Farklı başarı hikayeleri ve girişimciliğin farklı boyutlarının anlatılacağı Girişimcilik Zirvesi’17 programında Girişimcilik Topluluğu öğrencilere staj kazanma imkanı da sunuyor. Geçmiş zirvelerden daha farklı bir konsept ile gerçekleşecek organizasyon iki oturumdan oluşacak. İlk oturumundan sonra verilecek öğle molasında Dj gösterisi ve ikramlarla katılımcılara eğlenceli bir alan oluşturulacak. Ayrıca 2. oturumun ardından devir teslim töreni de gerçekleşecek.

Unutmayın, 22 Mart 2017 Çarşamba günü gerçekleşecek Girişimcilik Zirvesi’17 10.00 - 16:30 saatleri arasında  İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonu'nda yapılacak. Etkinlik tüm katılımcılara açık,ücretsiz ve sertifikalıdır.

Birbirinden kıymetli deneyimlerin anlatılacağı, çeşitli başarı/başarısızlık hikayelerinden herkesin kendine bir pay çıkarıp olaylara farklı yönlerden bakmalarını sağlayacak bu ufuk açıcı etkinliği sakın kaçırmayın!

Girişimcilik Zirvesi'17 hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.girisimtic.com/gz2017 web adresini ziyaret edebilir, kayıt işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor