Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Sosyal Fayda Zirvesi Türkiye’de 4. Kez İstanbul’da Düzenlenecek

Dünyanın birçok kentinde düzenlenen Sosyal Fayda Zirvesi bu yıl dünya çapında yedinci kez, Türkiye’de ise 4. kez İstanbul’da düzenlenecek.

Sosyal Fayda Zirvesi, sosyal fayda girişimlerinde teknolojinin ve yeni medyanın etkisinin konuşulduğu küresel bir konferans olma özelliği taşıyan zirve 29 Eylül 2016 Perşembe günü Şişli Marriott Otel'de gerçekleştirilecek.

Sosyal Fayda Zirvesi İstanbul buluşması ulusal liderleri, yeni medya ve teknoloji uzmanlarını, sivil toplum aktivistlerini ve dünyanın çeşitli yerlerinden gelen konusunda uzman kişileri yeni medyanın sosyal fayda için kullanılmasına yönelik yaratıcı fikirleri ve çözümleri paylaşmak amacıyla bir araya getiriyor. Zirvede #2030Şimdi teması ile "2030 yılında nasıl bir dünyada yaşamak istiyorum?" sorusunun cevabı arınıyor.

Unutmayın, Sosyal Fayda Zirvesi 29 Eylül 2016 tarihinde Şişli Marriott Otel'de gerçekleştirilecek.

Sosyal Fayda Zirvesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve zirveye kaydınızı gerçekleştirmek için www.sgsistanbul.org web adresini ziyaret edebilirsiniz. Zirveye katılma imkanınız yoksa web adresi üzerinden zirveyi canlı takip edebilir, Facebook ve Twitter sayfalarından da ayrıntıları öğrenebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.020 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Sosyal Girişimcilik, Uluslararası / Global
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız