15 Aralık'taki Yıldızlı Projeler Yarışması'16 Lansmanına Davetlisiniz!

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün “Fikrini Geleceğe Taşı” sloganıyla 8.'sini düzenleyeceği Yıldızlı Projeler Yarışması'nın lansmanı 15 Aralık 2015’te YTÜ Davutpaşa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde..

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü’nün “Fikrini Geleceğe Taşı” sloganıyla 8.'sini düzenleyeceği Yıldızlı Projeler Yarışması'nın lansmanı 15 Aralık 2015’te YTÜ Davutpaşa Kampüsü Elektrik Elektronik Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Yıldızlı Projeler Yarışması 2016 Lansmanı, girişimciliğe ilgi duyan ve bu konuda çalışmalar yapan üniversite öğrencilerini ve mezunlarını, girişimcilik ekosisteminde başarıya ulaşmış isimlerle buluşturacak. Girişimcilerin fikirlerini hayata geçirme sırasında karşılaştıkları zorluklar, girişimci adaylarına tavsiyeler gibi merak edilen konuların işlenmesinin yanında, katılımcıların kafasındaki soru işaretlerine cevap bulabileceği paneller düzenlenecek. Ayrıca Yıldızlı Projeler Yarışması’nın bu seneki süreci hakkında detaylı bir bilgilendirme yapılacak.

Yıldızlı Projeler Yarışması'16 Lansmanı

  Yıldızlı Projeler Yarışması'16 Lansmanı
12.30-13.00 Açılış ve Yıldızlı Projeler Yarışması'16 Tanıtımı
 • Latif Ulu – YTÜ TTO Girişimcilik Birimi ve Kuluçka Merkezi Yetkilisi
 • Fatih Ayhan – YTÜ Teknopark Prototip Atölyesi Yöneticisi
13.10-14.40 Panel 'GirİŞimin Patronu
 • Fatih İşbecer - Pozitron Kurucu Ortağı
 • Ali Servet Eyüboğlu - Mekanist.net Kurucu Ortağı
 • Alemşah Öztürk- 41?29! Kurucu Ortağı
 • Erol Değim - Armut.com Kurucu Ortağı

14.50-15:50
Panel 'Fikriyle Yıldızlaşanlar'
 • Batuhan Yılmaz - YPY 2010 Kazananı
 • Ceyhun Derinboğaz- YPY 2013 Kazananı
 • Evrim Ünal - YPY 2015 Kazananı
16:00- 16:30 Dünyanın Teknoloji Merkezi Silikon Vadisi Deneyimleri

Yıldızlı Projeler Yarışması'nın proje başvuru alımları ise lasmanın yapılacağı 15 Aralık 2015 tarihinde alınmaya başlayacak.

Yıldızlı Projeler Yarışması hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz YTÜ IEEE Öğrenci Kulübü’nün Facebook sayfasını ve ytuieee.com/etkinlikler?id=3 web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi üniversitelerde öğrenim gören ön lisans, lisans ve yüksek lisans öğrencileri başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
 •   Yorum  
 •   Önizle  
Yükleniyor