Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Girişimciler, Etohum 2015-2016 Dönemi Başvuruları Devam Ediyor!

Türkiye’nin önde gelen hızlandırıcı programı ve erken aşama yatırımcısı Etohum, 2015 – 2016 dönemi için girişimci başvurularını almaya devam ediyor. Haziran ayında başlayan Etohum başvuruları, 22 Kasım 2015’e kadar sürecek.

Aralık ve şubat ayları arasında sürecek olan hızlandırma programında girişimler Etohum yatırımcı kulübüne sunumlarını ocak ayında yapacaklar. Süreç sonunda seçilen girişimler Startup Turkey’de yatırımcılarla buluşacaklar. Bu yıl seçilen girişimler Temmuz 2016’da San Francisco’da ve Kasım 2016’da ise Londra’da yatırımcılarla buluşacaklar.

Bu yıl seçim süreci Startup Istanbul Konferansının seçim süreciyle birleştiği için erken başvuru yapan girişimlerle konferans sırasında hızla çalışılmaya başlanacak. Geçen sene Connected2me Startup Istanbul Challenge‘da birinci olarak 500 Startups’tan yatırım almıştı.

Etohum bu yıl seçim sürecini sadece 40 girişimle bağlı tutmayacak. Bugüne kadar 7 yıl süresince toplam 235 girişim seçildi. Etohum’da bugüne kadar Evidea, Connected2me, Pembepanjur, İndirdik, Grupanya, Smartnews, Infodif, Anneysen, Userpots, Apsiyon, Parlakbirgelecek gibi bir çok başarılı girişim seçildi. Etohum bu seçim yapılan girişimlerin 60 tanesine ortak oldu.

Unutmayın, Etohum başvuruları, 22 Kasım 2015 tarihinde sona erecek.

Etohum hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.etohum.com web adresini ziyaret edebilir, başvuru işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız