Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
TÜBİTAK Bilim, Hizmet ve Teşvik Ödülleri’ne Başvurular Devam Ediyor!

TÜBİTAK’ın kuruluşuna dair 278 sayılı yasa ile Kurum’a verilen “Bilimsel ve teknolojik alanlarda araştırma ve geliştirme faaliyetlerini desteklemek ve bu amaçla ödüller vermek” görevi kapsamında her yıl düzenlenen “TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri” için 2016 yılı başvuruları açıldı. Türkiye’nin en prestijli ödüllerine başvurular 15 Aralık 2015 Salı günü sona erecek.

Ödül Esasları Güncellendi

Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri’nde, TÜBİTAK Bilim Kurulu tarafından bazı güncellemeler yapıldı. Buna göre, daha önce kaldırılan “Hizmet Ödülü” yeniden verilecek. Esas ve duyurulardaki koşulları yerine getiren tüm bilim insanları ödüllere başvurabilecek. Ödüllere daha önceden sadece kişisel başvuru yapılabiliyorken, bundan sonra Esaslarda belirtilen koşulları taşıyan kişi ve kurumlar da aday gösterebilecek. Bilim, Özel ve Teşvik Ödülleri'ne hayatta olan adaylar kişisel olarak başvurabilecek ya da aday gösterilebilecek. Hizmet Ödülü için ise kişisel başvuru yapılamayacak, ayrıca bu ödül için hayatta olma koşulu da aranmayacak.

Başvuru yapacak adayların başvuru yapmadan önce Ödül Esasları'nın güncellenmiş halini detaylı bir şekilde incelemeleri ve başvurularını belirtilen esaasları dikkate alarak yapmaları gerkmekte. Ödül Esasları'nın güncellenmiş halini merak eden okurlarımız esasların tamamına buradan ulaşabilir.

Unutmayın, “TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri” için 2016 yılı başvuruları 15 Aralık 2015 Salı günü sona erecek.

“TÜBİTAK Bilim, Özel, Hizmet ve Teşvik Ödülleri” hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.tubitak.gov.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

www.tubitak.gov.tr kaynaklı haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.713 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilim / Ar-Ge / Teknoloji, Hizmet Sektörleri, KAMU, Tanıtım Haberi, Ulusal, Yarışma
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız