MUDO Dünya Perakende Ödülleri'nde Finale Kalan Tek Türk Marka Oldu!

Türkiye’de hazır giyim, mobilya ve ev dekorasyonu perakendeciliğinin öncü şirketi Mudo, perakende sektörünün uluslararası alanda en prestijli ödülü 2015 World Retail Awards / Dünya Perakende Ödülleri’nde finale kalan tek Türk marka olarak büyük bir başarıya imza attı. Detaylar haberimizde..

Türkiye’de hazır giyim, mobilya ve ev dekorasyonu perakendeciliğinin öncü şirketi Mudo, perakende sektörünün uluslararası alanda en prestijli ödülü 2015 World Retail Awards / Dünya Perakende Ödülleri’nde finale kalan tek Türk marka olarak büyük bir başarıya imza attı.

“Yılın e-Ticaret Perakende Şirketi” Kategorisinde Dünya Markaları ile Yarışıyor

Uluslararası arenada büyük ses getiren ve mükemmelliğin karşılaştırılmasını ortaya koymak üzere tasarlanan Dünya Perakende Ödülleri, sektöre yön ve ilham veren markaları ödüllendiriyor. Avustralya’dan Amerika’ya tüm dünyada perakende profesyonelleri tarafından sektörün en prestijli ödülü kabul edilen “Dünya Perakende Ödülleri”nde Mudo, “Yılın e-Ticaret Perakende Şirketi” kategorisinde finale kaldı.

Online satış kanalı Mudo.com.tr, dünya çapında iki ödül kazanan “Mudo Mobil” uygulaması, dijital dergi “Mudo Look”, “Mudo Blog” ve ödüllü sosyal medya çalışmaları gibi pek çok farklı satış ve pazarlama kanalı yaratan Mudo; “Yılın e-Ticaret Perakende Şirketi” kategorisinde dünyanın en büyük perakendecileri ile yarışıyor.

2015 World Retail Awards / Dünya Perakende Ödülleri, 10 Eylül'de Sahiplerini Bulacak

Mudo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Taviloğlu, “Uluslararası arenada dünyanın en iyileri ile bir arada anılmaktan ve Türkiye’yi bu platformda temsil etmekten gurur duyuyoruz. 50 yıllık köklü bir marka olarak dijital çağın gelişme ve teknolojilerini tüketicilerimize sunmakta hızlı ve yenilikçiyiz. Tüketicimizle kurduğumuz empatinin sonucu olarak elde ettiğimiz başarılar, sadece ülkemizde değil, global anlamda da sektörümüzün sınırlarını zorladığımızın bir göstergesidir.” dedi.

Mudo Yürütme Kurulu Başkanı ve CEO’su Barış Karakullukçu ise, bu gelişmelerin çok çalışmalarının bir mükâfatı ve başarılarının en güzel kanıtı olduğunu söyleyerek “En iyi bildiğimiz işi her gün daha iyi yapmak için çalışıyor ve yeni nesil müşteriler için yeni nesil bir alışveriş deneyimi tasarlıyoruz. Dünya devleriyle bir arada anılmak bizim için büyük bir onur. Çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle bu heyecanı paylaşıyor olmaktan çok mutluyuz.” dedi.

Dünya Perakende Ödülleri'nde büyük bir başarıya imza atarak ülkemizi temsil eden tek türk markamız Mudo hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.mudo.com.tr web adresini ziyaret edebilir, Dünya Perakende Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için ise www.worldretailawards.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi perakende sektöründe faaliyet gösteren girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor