2015 Türkiye Gençlik Ödülleri Sahiplerini Buldu!

Altı milyon gencin oylarıyla seçilen, en iyi, en sevilen sanatçı ve markalar “Türkiye Gençlik Ödülleri” kapsamında sahiplerini buldu. Detaylar haberimizde..

Türkiye’nin yetenekli genç girişimcilerinin yer aldığı “Gençlik Otobüsü Genç Liderler Buluşması 2015” birçok ünlü markayı ve Türkiye’nin birçok ilinden gelen binlerce genci, İstanbul Kongre Merkezi’nde 22 Şubat Pazar günü bir araya getirdi. Altı milyon gencin oylarıyla seçilen, en iyi, en sevilen sanatçı ve markalar “Türkiye Gençlik Ödülleri” kapsamında sahiplerini buldu.

Bu yıl ikincisi gerçekleşen “Genç Liderler Buluşması” ünlü markaların CEO’larını gençlerle buluşturdu. Gün boyunca süren oturumlarda, Ferrari - Maserati Türkiye CEO’su Sinan Saip, Unilever Başkan Yardımcısı Cem Tarık Yüksel, Turkcell Perakende E. Başkanı Sait Ayaydın konuşmacı olarak katıldı.

Rekor Sayıda Oy Kullanıldı

Ece Gürsel ve Ahmet Can Tekin sunumu ile Kral Tv ‘den canlı yayınla gerçekleşen Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında, 480 farklı aday, 48 kategoride kıyasıya yarıştı. Toplamda rekor sayılabilecek 6.075.971 ( Altı Milyon Yetmişbeş Bin Dokuzyüz Yetmişbir ) oy kullanılarak en iyiler seçildi.

 • En İyi Şarkı: Ozan Doğulu’nun Ft. Ece Seçkin ile söylediği “Hoşuna mı gidiyor”
 • En İyi Grup: Manga 
 • En İyi Çıkış Yapan Sanatçı: Yunus Emre Saltan
 • En İyi Sanatçı: Gökhan Türkmen 
 • En İyi Kadın Sanatçı: Şebnem Ferah 
 • En İyi Erkek Oyuncu: Çağatay Ulusoy
 • En İyi Kadın Oyuncu: Serenay Sarıkaya 
 • En İyi Usta Erkek Oyuncu: Şener Şen 
 • En İyi Usta Kadın Oyuncu: Türkan Şoray
 • En İyi Dizi Film: MedCezir
 • En İyi Senarist: Gülse Birsel
 • En İyi Müzik Grubu: Manga

gençlerin seçtiği en iyilerdendi. Geceye en sevilen kadın oyuncu seçilen Meryem Uzerli Almanya’da olduğu için Video mesajı ile bağlandı.

Dünyanın En Büyük Gençlik Hareketi Projesi

6 yıldır gerçekleştirilen dünyanın en büyük gençlik hareketi projesi olan gençlik otobüsü tarafından organize edilen Genç Liderler Buluşması, bu yıl Manivela Akademi ve Acayip İşler Atölyesi çözüm ortaklığında gerçekleşti, Türkiye’nin farklı illerinden, 100 farklı üniversiteden gelen üç bini aşkın genci ağırladı.

Ünlü Markaların Yöneticileri Gençlerle Buluştu

Unilever, CarrefourSA, MUDO, Koçtaş, Eczacıbaşı, Defacto, Markafoni, AtlasJet gibi Türkiye’nin en önde gelen markalarının yöneticileri ve CEO’ları gençlere tavsiyelerde bulundu. Organizasyonda iş dünyasından kurum ve markaların yöneticilerinin yanı sıra özel söyleşi programlarına da yer verildi. Program içinde gençler, Ünlü Komedyen ve Oyuncu Erdem Yener ile söyleşi imkânı buldu.

Dev markaların başarılı CEO’ larını ve birçok ünlü simanın ağırlandığı etkinliğin moderatörlüğünü, CNN Türk ekranlarından tanıdığımız Burak Törün, TAMPF Genel Sekreteri Burak Ünaldı ve Satış Koçu, eğitmen, Yazar Ümit Ünker yaptı.

Türkiye Gençlik Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.turkiyegenclikodulleri.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi genç girişimciler başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 6.724 kişi okudu.
Kategori: Genç Girişimciler, Etkinlik, Ulusal
Yazar Hanife Merve Özcan Hakkında

İnönü Üniversitesi “Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi” Lisansı 2011 mezunu yazar, Anadolu Üniversitesi “Marka İletişimi” bölümüne devam etmektedir. Bir kurs merkezinde “Bilgisayar Kullanımı” dersleri veren, dijital ajanslarda profesyonel olarak yaptığı Sosyal Medya Uzmanlığı işine Freelance olarak devam eden Yazar; Aralık 2014 - Mayıs 2015 aralığında Girişim Haber'de editörlük ve sosyal medya uzmanlığı yapmıştır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
 •   Yorum  
 •   Önizle  
Yükleniyor