Global PR Trendleri 2015 Zirvesi’ne Geri Sayım Başladı!

Dünyanın birçok ülkesinden iletişim uzmanlarını buluşturacak Global PR Trends Zirvesi, 26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de yapılacak. Zirvede 34 ülkeden dünyanın en önemli markalarının iletişim duayenleri bir araya gelecek. Detaylar haberimizde...

Dünyanın birçok ülkesinden iletişim uzmanlarını buluşturacak Global PR Trends Zirvesi, 26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de yapılacak ve Excel İletişim Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile gerçekleşecek zirvede, 34 ülkeden dünyanın en önemli markalarının iletişim duayenleri bir araya gelecek.

Zirvede deneyimlerini paylaşacak markalar arasında Linkedin, Microsoft, AkzoNobel, General Electric, Cisco, HSBC, Roche, Citibank, Lenovo, BBC ve Chevron gibi sektörlerinin öncü kuruluşları yer alıyor.

26-27 Şubat tarihlerinde Pera Palace Otel’de düzenlenecek ve 2011 yılından bu yana birçok farklı ülkede 15 kez yapılan Global PR Trendleri Zirvesi, bu yıl Excel İletişim Yönetimi’nin resmi iş ortaklığı ile gerçekleşecek.

İletişim dünyasındaki global trendlerin tartışılacağı Global PR Trendleri Zirvesi’nde;

  • İtibar inşa etmek
  • Yöneticiler için PR’ın önemi,
  • İletişim fonksiyonlarının evrimleşmesi,
  • Dijital iletişimde zorluklar ve fırsatlar,
  • Medya ile daha iyi ilişki kurmak için özgün modeller

gibi farklı konular ele alınacak. Ayrıca hem markaların hem de ajansların iletişim uzmanları, iş alanlarına dair yeni bir bakış açısı kazanma imkanı yakalayacaklar.

Global PR Trendleri Zirvesi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.thepworld.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi iletişim uzmanı okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Hanife Merve Özcan Hakkında

İnönü Üniversitesi “Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitimi” Lisansı 2011 mezunu yazar, Anadolu Üniversitesi “Marka İletişimi” bölümüne devam etmektedir. Bir kurs merkezinde “Bilgisayar Kullanımı” dersleri veren, dijital ajanslarda profesyonel olarak yaptığı Sosyal Medya Uzmanlığı işine Freelance olarak devam eden Yazar; Aralık 2014 - Mayıs 2015 aralığında Girişim Haber'de editörlük ve sosyal medya uzmanlığı yapmıştır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor