Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Türkiye Tohum Teknolojileri, Tohumculuk ve Fidancılık Fuarı İstanbul'da!

Türkiye Tohumcular Birliği (TÜRKTOB), Türk Tohumculuk Sektörü’nün en önemli buluşma alanlarından birisi olan “Türkiye Tohum Teknolojileri Tohumculuk, Fide, Fidancılık ve Teknolojileri Fuarı”nı 4.kez düzenliyor.

2008 yılında kurulan Türkiye Tohumcular Birliği, kuruluşundan bu yana düzenlemekte olduğu “Türkiye Tohum Teknolojileri Tohumculuk, Fide, Fidancılık ve Teknolojileri Fuarı” ile Türk tohumculuğunun ulusal ve uluslar arası alanda tanıtımına büyük katkılar yapmakta.

Türk tarımı ve tohumculuğunun önemli kurum, kuruluş ve firmalarının deneyimlerini ve bilhassa tohumculuğun teknoloji bağlamında geldiği aşamaları paylaşma imkanını sunacak olan fuar süresince; ziyaretçilerin, görselliğin yanı sıra, zengin içerikli seminer ve sunumlarla bilimsel anlamda faydalanmaları da mümkün olabilecek.

Fuarın bir diğer önemli yönü de; Türkiye Tohumcular Birliği öncülüğünde, başta ilgili Bakanlıklar olmak üzere, katılacak olan ilgili kurum ve kuruluşların sektör hakkındaki değerli görüşlerinin, daha geniş bir hedef kitleye ulaştırılacak olması.

Bu itibarla, Türkiye Tohum Teknolojileri, Tohumculuk, Fidancılık ve Süs Bitkileri Fuarı, ülkemiz tohumculuk sektörü için önemli bir fırsat olarak değerlendirilmeli.

Ülke tarımı ve tohumculuğunun gelişimine gönül veren tüm kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcilerinin ve bu alanda faaliyette bulunan tüm firmaların "Tohum Teknolojileri Tohumculuk, Fide, Fidancılık ve Teknolojileri Fuarı”na katılmalarını tavsiye ediyoruz.

"Tohum Teknolojileri Tohumculuk, Fide, Fidancılık ve Teknolojileri Fuarı” hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.turkiyetohumculukfuari.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tarım ve tohumculuk sektöründe faaliyet gösteren okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.545 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Gıda / Tarım / Hayvancılık, Hizmet Sektörleri, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız