Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Academy Girişimcilik Konferansları 22 Mayıs'ta G-Talks İle Başlıyor!

Bireysel ve kurumsal eğitim danışmanlık alanında ekosistemimizin iddialı oyuncularından Academy, 2014 yılında düzenleyeceği 4 etkinlik ile ekosistemin öncülerini buluşturmayı ve ülkemizdeki girişimcilik ekosisteminin derinleşmesini genişlemesini amaçlıyor. Bu amaç doğrultusunda, dünyada da büyük etki sağlayan Tedx konseptini ülkemizdeki girişimcilik ve konferans kültür düzeyine göre düzenleyip Talks serisini dizayn ederek bu yıl itibari ile uygulamaya koyuyor.

Academy, başarılı girişimcileri ağırlayacağı G-Talks, melek yatırımcı ve risk sermayesi şirketlerinin katılımıyla A-Talks, inkübasyon merkezlerinin katılımıyla da düzenleyeceği i-Talks konferansları ile ekosistemin tüm bileşenlerine ayrı ayrı odaklanarak, ülkemizdeki girişimcilerin niteliklerini arttırmak ve girişimlerine değer katmak istiyor.

G-Talks 22 Mayıs'ta Gerçekleşiyor

Academy 2014 Girişimcilik Konferansları'nın ilki olan G-Talks 22 Mayıs'ta gerçekleşecek. G-Talks'ta yatırım almış, başarılı girişimciler ve girişimcilik ekosisteminin ikon konuşmacıları konuşuyor olacak. İş modellerini, gelir modellerini, yakaladıkları fırsatları, başarı ve başarısız oldukları alanları, pişmanlıklarını ve karşılaştıkları sürprizleri anlatacaklar.

6 Girişimci, 2 Keynote Konuşuyor!

6 başarılı girişimci, 2 Keynote Speaker bilgi ve deneyimlerini özel bir konseptte sizlere aktarıyor. Girişimciler, konuşmalarının ilk bölümünde iş modeli, gelir modeli, strateji gibi teknik konuları, ikinci bölümünde başarısızlıklarını ve farklı yaparak başardıklarını aktaracak. Son bölümünde ise katılımcıların sorularını seri bir şekilde yanıtlayacaklar.

Keynote Speaker olarak M. Serdar Kuzuloğlu ve Arda Kutsal'ın konuşacağı G-Talks'da; Fatih İşbecer, Mahir Ariti, Emrah Kaya, Emre Sokullu, Murat Demirhan ve Gürkan Gediz gibi yatırım almış başarılı girişimciler konuşacaklar.

22 Mayıs'da tam gün olarak hazırlanan konferans Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü B Konferans Salonu'nda gerçekleşecek. G-Talks konferansına kayıtlar devam ediyor.

G-Talks 2014 Konferansı'nda yatırım almış başarılı girişimcileri ve girişimcilik ekosisteminin ikon konuşmacılarnı dinlemek için gtalks.academycon.com web adresinden etkinlik kaydınızı yapabilirsiniz.

Unutmayın, G-Talks konferansına indirimli kayıt imkanı ve konferans hakkında daha fazla bilgi için gtalks.academycon.com web adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Haberimizi ekosistemimizdeki girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 11.693 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Tanıtım Haberi, Girişimcilik Ekosistemi
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız