Geleceğimiz Çocuklarımızla İlgili Haberlerimizi Sizler İçin Derledik

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak; geleceğimiz, geleceğimizin girişimcileri çocuklarımız ile ilgili olan haberlerimizi sizler ve çocuklarınız için bu haberde derledik. İşte şimdiye kadar yayınladığımız ve ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz haberlerimiz.. İşte şimdiye kadar yayınladığımız ve ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz haberlerimiz..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak; geleceğimiz, geleceğimizin girişimcileri çocuklarımız ile ilgili olan haberlerimizi sizler ve çocuklarınız için bu haberde derledik.

İşte şimdiye kadar yayınladığımız ve muhakkak okumanız gereken haberlerimiz;

Çocuklarımızın Girişimcilik Karakteri Üzerine Analizler

Çocuk /Genç Girişimcilerin Başarı Hikayeleri

Çocuklarımız İçin Rol Model Başarı Hikayeleri

Çocuklarımızla İlgili Girişimler

Trend Haberleri

Çocuklarımıza Rehber Olabilecek Makaleler

Girişim Haber ekibi olarak; tüm okurlarımızın, özellikle de "geleceğimizin girişimcileri" olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyoruz!

Bu içeriği 7.985 kişi okudu.
Kategori: Analiz / Yorum, Çocuk Girişimciler
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor