Geleceğimiz Çocuklarımızla İlgili Haberlerimizi Sizler İçin Derledik

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak; geleceğimiz, geleceğimizin girişimcileri çocuklarımız ile ilgili olan haberlerimizi sizler ve çocuklarınız için bu haberde derledik. İşte şimdiye kadar yayınladığımız ve ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz haberlerimiz.. İşte şimdiye kadar yayınladığımız ve ilginizi çekeceğinizi düşündüğümüz haberlerimiz..

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'na özel olarak; geleceğimiz, geleceğimizin girişimcileri çocuklarımız ile ilgili olan haberlerimizi sizler ve çocuklarınız için bu haberde derledik.

İşte şimdiye kadar yayınladığımız ve muhakkak okumanız gereken haberlerimiz;

Çocuklarımızın Girişimcilik Karakteri Üzerine Analizler

Çocuk /Genç Girişimcilerin Başarı Hikayeleri

Çocuklarımız İçin Rol Model Başarı Hikayeleri

Çocuklarımızla İlgili Girişimler

Trend Haberleri

Çocuklarımıza Rehber Olabilecek Makaleler

Girişim Haber ekibi olarak; tüm okurlarımızın, özellikle de "geleceğimizin girişimcileri" olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ediyoruz!

Bu içeriği 8.050 kişi okudu.
Kategori: Çocuk Girişimci
Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor