Eticaret Sektörü 22 Nisan'da EticaretSEM'de Buluşuyor!

Doğuş Üniversitesi 22 Nisan da Eticaret sektörünün temsilcilerini ağırlıyor. Eticaret ekosistemi içerisinde yer alan ve alanında uzman yirmibir firmanın sunum ve showları ile zenginleştirdikleri etkinlik 1000’ i aşkın eticaret firmasını bir araya getirmeyi hedefliyor. Detaylar haberimizde..

Doğuş Üniversitesi 22 Nisan'da Eticaret sektörünün temsilcilerini ağırlıyor. Eticaret ekosistemi içerisinde yer alan ve alanında uzman yirmibir firmanın sunum ve showları ile zenginleştirdikleri etkinlik 1000’ i aşkın  eticaret firmasını bir araya getirmeyi hedefliyor.

Özellikle sektöre yeni giren eticaret firmalarının geniş çaplı bilgi edinmesi ve sektördeki irili ufaklı bir çok firmanın yol haritasının belirlemek için hazırlanmış olan eğitimsel içerikler ve firma sunumları, EticaretSEM (Eticarette Sürekli Eğitim Merkezi) etkinliklerinin de ilki olarak icra edilecek. Sektörün gelişmesi için gerekli olan tüm altyapılar, ürünler ve hizmetlerin firmalarca doğru algılanması ve kullanılması, hizmet ve ürün detaylarında dikkat edilmesi gereken püf noktaları ile birlikte dinleyicilere aktarılacak. Konferans, seminer ve eğitim üçgeninde icra edilecek olan etkinlik, sektörde bu büyüklük ve tarzda yapılacak olan ilk buluşma olacak.

Eticaret sitelerinin kısa vadeli hayatlarına, eğitimsel bir dokunuşla yeniden hayat vermeyi misyon edinen EticaretSEM’in kurucusu Merter Özdemir’e göre bu etkinlik sektörde yeniden canlanmanın başlangıcı olacak. Eticaret ekosistemi içerisindeki firmaların birbirlerine olan faydalarının tam anlamıyla bilinmediğinin ve en önemlisi başarıya giden yolda eticaret firmalarının yalnızlığının giderilmesi ile yol haritalarının çizilmesinin çok önemli olduğunun altını çizen Özdemir, EticaretSEM oluşumunun bu açığı dolduracağı inancında.

22 Nisan'da Doğuş Üniversitesi'nde icra edilecek olan etkinliğe tüm eticaret firmalarının kurucuları ve yöneticileri davet ediliyor. Ücretsiz olarak düzenlenen bu etkinliklerin İstanbul’ dan sonra birçok ilimizde de gerçekleştirileceğini, katılımcıların herhangi bir ücret ödemeyeceğini ve davetli olarak bu etkinlikler zincirinden faydalanabilecekleri belirtiliyor.

Ekosistem içerisinde yer alan bir çok firmanın kısa zamanda ilgi gösterdiği projelerin ilk ayağında, Aras Kargo, Sahibinden.com, Pay U, Pordiva, Nyfu.com, T-Soft, PayPal, Lelaq.com, Adtriplex, Q’in Medya, GüvenRehberi, Egeolive.com.tr, KreaDirect, Setrow, Projet, Çözümtek, ReklamStore, Milmedya, AjansTR, MedyaNet ve Webcargo sponsor olarak yer alıyorlar.

Sponsorların yanısra, ETİCAD (Elektronik Ticaret Siteleri ve İşletmecileri Derneği), Endeavor ve Doğuş Üniversitesi tarafından da desteklenen  EticaretSEM etkinliği 22 Nisan'da.

Ücretsiz olan bu etkinliğe kayıt olmak için acele etmenizi tavsiye ederiz. Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve katılım için www.eticaretsem.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi eticaret sektöründeki girişimci okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 7.271 kişi okudu.
Kategori: Etkinlik, Hizmet Sektörleri

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor