Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Daha Çok Global Başarı İçin Gelecex Business Talks Etkinlikleri Başlıyor!

Bugün sizlere iş dünyasına hareket ve yenilik katacak farklı bir oluşumdan bahsetmek istiyoruz: Gelecex Business Talks. Daha önce yurtiçi ve yurtdışında farklı projelerde yer almış genç girişimci Nazif Berat ve iş geliştirme danışmanı Olcay Kük Urban Maslak Station desteğiyle her ay  bir etkinlik düzenlemeye başlıyor.

Gelecex Business Talks, profesyonellerin bilgi alışverişinde bulunabileceği ve alanından uzman yerli ve yabancı konukların deneyimlerinin paylaşıldığı bir platform olmayı hedefliyor. Ülkemizdeki genç girişimcilerin ve profesyonellerin uluslararası arenada başarılı olmalarını isteyen ve bu noktadan hareketle know-how paylaşımını hızlandırmak ve bunu düzenli hale getirme derdinde olan bir oluşum.

Edindiğimiz bilgiye göre; yapılacak tüm etkinliklerin ücretsiz olacağı platformda özel olarak seçilen konuşmacılar ve davet usulüne göre belirlenecek konuklar yer alacakmış.

Gelecex Business Talks, iş dünyasındaki gelişmeleri ve trendleri katılımcılarıyla buluşturmayı hedefliyor. Sektör ayırt etmeksizin tüm genç ve deneyimli profesyonellerin birbiriyle iletişim kurmalarına olanak tanıyan bu etkinliklere siz de katılabilirsiniz. www.biztalks.org adresinden etkinlik kayıt işleminizi gerçekleştirip, profesyonellerin arasında siz de yerinizi alabilirsiniz.

Güncelleme: Gelecex Business Talks etkinliklerinin ilki 8 Kasım 2013 tarihinde 19:00–21:00 saatleri arasında Urban Station Maslak şubesinde gerçekleşecek. Etkinliğimizin ilk konuşmacısı Vergi ve Sosyal Güvenlik Uzmanı Sn. Nevzat ERDAĞ, Girişimciler için Mali Yol Haritası konusu dahilinde genç girişimcilere ışık tutacak bilgileri katılımcılar ile paylaşacak. Etkinliğin diğer detaylarına buradan ulaşabilir, kaydınızı buradan yapabilirsiniz.

Haberimizi uluslararası arenada başarılı olmak isteyen genç girişimcilerimiz ve profesyonellerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 5.816 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, Tanıtım Haberi
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorumlar

Selin Kırtoprak
Selin Kırtoprak
Nazif Beyin olduğu her projeye katılırım. Bizim okuldaki seminerde anlattığı şeyleri hala düşünüyorum. Marjinal bir adam,hayal gücüne hayranım..

Başarılar dilerim..

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız