Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Keiretsu Forum İstanbul'dan Girişimcilere Şirket Değerleme Eğitimi!

Üç kıtada yirmi altı şubesi ve 1000’in üstünde akredite yatırımcı üyesi ile dünyanın en büyük, organize melek yatırımcılık ağı olan Keiretsu Forum, 2012 Eylül ayında İstanbul ofisi ile Türkiye'deki faaliyetlerine başlamıştı.

Ülkemizdeki faaliyetlerine başlayan melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum İstanbul, 14 Mayıs'taki İş Planı Eğitimi semineriyle girişimcilerle ve girişimci adaylarıyla buluşmalarına başlamıştı.

Keiretsu Forum İstanbul, düzenlemeye başladığı bu Girişimci Seminerlerine 11 Haziran'da 18 Haziran'da Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü COOP'da düzenleyeceği Şirket Değerleme Eğitimi ile devam ediyor. Girişimciler bu seminer ile Şirket Değerlemesinin nasıl yapılacağı, hangi hususlara dikkat edileceği  konusunda bilgilendirilecekler.

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki etkinlik görseline tıklayarak inceleyebilir, dilerseniz etkinliğe ücretsiz kaydınızı melih.efeoglu@keiretsuforum.com.tr adresine isim, soyisim, telefon, mail ve meslek bilgilerinizi göndererek yaptırabilirsiniz.


Erteleme: Bugün 18.00–20.00 saatlerinde gerçekleşmesi planlanan Keiretsu Forum İstanbul Şirket Değerleme eğitimi ertelenmiştir, eğitimin yeni tarihi duyurulacaktır. Tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.


Güncelleme: Eğitim semineri 18 Haziran'da 18:00-20:00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü COOP'da düzenlenecek. 11 Haziran için kayıt yaptıran okurlarımızın tekrar ön kayıt yaptırmalarına gerek yoktur.


Keiretsu Forum İstanbul ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi için www.keiretsuforum.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm girişimci ve girişimci adayı okurlarımızı bu ücretsiz seminere davet ediyor, haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 5.431 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler, Yatırım
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız