Keiretsu Forum İstanbul'dan Girişimcilere Şirket Değerleme Eğitimi!

2012 Eylül'de ülkemizdeki faaliyetlerine başlayan melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum İstanbul, 14 Mayıs'taki İş Planı Eğitimi semineriyle girişimcilerle ve girişimci adaylarıyla buluşmalarına başlamıştı. Keiretsu Forum İstanbul, 14 Mayıs'ta gerçekleştirdiği İş Planı Eğitimi sonrası 11 Haziran'da Şirket Değerleme Eğitimi ile girişimci ve girişimci adayları ile ücretsiz seminerlere devam ediyor. Detaylar haberimizde..

Üç kıtada yirmi altı şubesi ve 1000’in üstünde akredite yatırımcı üyesi ile dünyanın en büyük, organize melek yatırımcılık ağı olan Keiretsu Forum, 2012 Eylül ayında İstanbul ofisi ile Türkiye'deki faaliyetlerine başlamıştı.

Ülkemizdeki faaliyetlerine başlayan melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum İstanbul, 14 Mayıs'taki İş Planı Eğitimi semineriyle girişimcilerle ve girişimci adaylarıyla buluşmalarına başlamıştı.

Keiretsu Forum İstanbul, düzenlemeye başladığı bu Girişimci Seminerlerine 11 Haziran'da 18 Haziran'da Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü COOP'da düzenleyeceği Şirket Değerleme Eğitimi ile devam ediyor. Girişimciler bu seminer ile Şirket Değerlemesinin nasıl yapılacağı, hangi hususlara dikkat edileceği  konusunda bilgilendirilecekler.

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki etkinlik görseline tıklayarak inceleyebilir, dilerseniz etkinliğe ücretsiz kaydınızı melih.efeoglu@keiretsuforum.com.tr adresine isim, soyisim, telefon, mail ve meslek bilgilerinizi göndererek yaptırabilirsiniz.


Erteleme: Bugün 18.00–20.00 saatlerinde gerçekleşmesi planlanan Keiretsu Forum İstanbul Şirket Değerleme eğitimi ertelenmiştir, eğitimin yeni tarihi duyurulacaktır. Tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.


Güncelleme: Eğitim semineri 18 Haziran'da 18:00-20:00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü COOP'da düzenlenecek. 11 Haziran için kayıt yaptıran okurlarımızın tekrar ön kayıt yaptırmalarına gerek yoktur.


Keiretsu Forum İstanbul ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi için www.keiretsuforum.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm girişimci ve girişimci adayı okurlarımızı bu ücretsiz seminere davet ediyor, haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor