Keiretsu Forum İstanbul'dan Girişimcilere Şirket Değerleme Eğitimi!

2012 Eylül'de ülkemizdeki faaliyetlerine başlayan melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum İstanbul, 14 Mayıs'taki İş Planı Eğitimi semineriyle girişimcilerle ve girişimci adaylarıyla buluşmalarına başlamıştı. Keiretsu Forum İstanbul, 14 Mayıs'ta gerçekleştirdiği İş Planı Eğitimi sonrası 11 Haziran'da Şirket Değerleme Eğitimi ile girişimci ve girişimci adayları ile ücretsiz seminerlere devam ediyor. Detaylar haberimizde..

Üç kıtada yirmi altı şubesi ve 1000’in üstünde akredite yatırımcı üyesi ile dünyanın en büyük, organize melek yatırımcılık ağı olan Keiretsu Forum, 2012 Eylül ayında İstanbul ofisi ile Türkiye'deki faaliyetlerine başlamıştı.

Ülkemizdeki faaliyetlerine başlayan melek yatırımcı ağı Keiretsu Forum İstanbul, 14 Mayıs'taki İş Planı Eğitimi semineriyle girişimcilerle ve girişimci adaylarıyla buluşmalarına başlamıştı.

Keiretsu Forum İstanbul, düzenlemeye başladığı bu Girişimci Seminerlerine 11 Haziran'da 18 Haziran'da Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü COOP'da düzenleyeceği Şirket Değerleme Eğitimi ile devam ediyor. Girişimciler bu seminer ile Şirket Değerlemesinin nasıl yapılacağı, hangi hususlara dikkat edileceği  konusunda bilgilendirilecekler.

Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki etkinlik görseline tıklayarak inceleyebilir, dilerseniz etkinliğe ücretsiz kaydınızı melih.efeoglu@keiretsuforum.com.tr adresine isim, soyisim, telefon, mail ve meslek bilgilerinizi göndererek yaptırabilirsiniz.


Erteleme: Bugün 18.00–20.00 saatlerinde gerçekleşmesi planlanan Keiretsu Forum İstanbul Şirket Değerleme eğitimi ertelenmiştir, eğitimin yeni tarihi duyurulacaktır. Tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.


Güncelleme: Eğitim semineri 18 Haziran'da 18:00-20:00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü COOP'da düzenlenecek. 11 Haziran için kayıt yaptıran okurlarımızın tekrar ön kayıt yaptırmalarına gerek yoktur.


Keiretsu Forum İstanbul ve çalışmaları hakkında daha fazla bilgi için www.keiretsuforum.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Tüm girişimci ve girişimci adayı okurlarımızı bu ücretsiz seminere davet ediyor, haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, 2005 yılından beri bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalışmakta olan İdris Cin, 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber olarak profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra özel sektörde Yazılım Proje Yöneticisi ünvanıyla profesyonel hayatına devam etmektedir.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor