Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
İş Modelinizi İyiGirişim Zirvesi'nde, 1 Günde Yenileyin!

Yarının Büyük İşletmeleri’ne yönelik iyiGirişim Zirvesi, Endeavor ve TÜSİAD ortaklığında, Akbank ve Turkcell ana sponsorluğunda Spotify yöneticilerinden ve Business Models Inc.'ten Tobias Edström’ün katılımıyla gerçekleşiyor. İlki geçen sene düzenlenen iyiGirişim Zirvesi’nin bu seneki teması “Business Model Generation/İş Modeli Üretimi”.

Kuruluş ve büyüme aşamalarını hızlı geçen girişimci şirketlerin iş modellerini sürekli güncellemeleri gerekiyor. Hızlı hareket etmek ve kabuk değiştirebilmek başarı için en kilit faktör. Altyapınız ne olursa olsun kendi işletmenize uyarlayabileceğiniz “İş Modeli Üretimi” girişimcilik dünyasına yeni ve yaratıcı bir bakış açısı getiriyor. iyiGirişim Zirvesindeki tüm gün sürecek atölye çalışmalarında “İş Modeli Üretimi” özellikle inovasyon ve müşteri odaklılık boyutlarıyla tüm dünyadan örneklerle mercek altına alınacak.

Şirketini kurmuş, hızlı büyümeyi hedefleyen girişimcilerle yatırımcıları bir araya getirecek, YABİ’lere ilham verecek ve yol gösterecek yüksek katma değerli bu etkinlik 24 Mayıs 2012, Perşembe Günü saat 09:30-18:30 arası Sabancı Center, Levent’te yapılacak.

Zirve'nin programını, konuşmacılarını ve tüm diğer detay bilgileri www.iyigirisim.com adresinden inceleyebilir, kayıt sayfasından etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

Haberimizi "iş planı geliştime" noktasında bilgi ve pratik  ihtiyacı olan girişimcilerimiz başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 3.808 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Eğitim / Üniversite, Etkinlikler, Kobiler İçin, Sivil Toplum Örgütleri
Yazar İdris Cin Hakkında

Matematik Mühendisi olup, bilişim sektöründe Yazılım Mühendisi olarak çalıştı (2005-2011). Tekstil sektöründe yöneticilik yaptı (2011-2016). 2006'dan beri girişim analizleri yazdığı kişisel blogunu Eylül 2010'da Girişim Haber adıyla profesyonelleştirdi. Girişim Haber Yayın Yönetmenliğinin yanısıra Hedef Dijital şirketi ile müşterilerine yazılım, içerik, sosyal medya ve pr konularında Ajans Çözümleri sunuyor, Danışmanlık veriyor.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız