Girişimciler Uçuyor!

ETohum önümüzdeki haftalarda girişimciler için sıradışı bir organizasyon düşünmüş. 18 Aralıkta İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde düzenelencek etohum için İstanbuldaki girişimcilerinde götürülmesi düşünülmüş. www.girisimcilerucuyor.com'da verilen detay bilgiler şöyle;

ETohum önümüzdeki haftalarda girişimciler için sıradışı bir organizasyon düşünmüş. 18 Aralıkta İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde düzenelencek etohum için İstanbul'daki girişimcilerinde götürülmesi düşünülmüş.

www.girisimcilerucuyor.com'da verilen detay bilgiler şöyle;

Fikrin esin kaynağı geeksonaplane.com.  18 Aralık‘ta biz de aynısını uygulayım diye düşündüm. İzmir Etohum Kampı Aralık’ta İzmir ekonomi üniversitesinde düzenlenecek. Oldukça kalabalık bir konuşmacı ekip var. Durum böyleyken sadece konuşmacılar olarak değil İstanbul’daki tüm girişimcileri toplayıp hep beraber gidelim diye düşündüm. Hem yolda sohbet ederiz hem de bir bütün gün internet ve yeni ekonomi konusunda aynı kafada olan bir çok kişi biraraya gelir. Etohum’u uçakta yapıyoruz. Sabah uçuş zamanı akşama dönüş zamanı vb. konuları gitmek isteyenlerle birebir paylaşacağız. Eğer sizde aşağıdaki ekiple birlikte uçmak isterseniz işte buyrun bu formu doldurun.

Katılım Formunu doldurmak için tıklayın.

Girişim Haber olarak, organizatörlere ve tüm katılımcılara keyifli ve verimli bir etkinlik diliyoruz.

Sevgi ve Saygılarımızla

İdris Cin / Girişim Haber

Bu içeriği 3.869 kişi okudu.
Kategori: Etkinlik, Bilişim / Teknoloji
Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor