PharmUp Programı 5. Dönem Başvurularınızı Bekliyor!

Sanofi'nin sağlık sektörü için 2019'dan beri gerçekleştirdiği Girişimcilik Programı PharmUp'ın 5. Dönem başvuruları devam ediyor. Programa Son başvuru tarihi 21 Şubat. İşte detaylar..

Sanofi'nin sağlık sektöründe katma değer yaratacak yenilikçi fikirlerin gelişimine destek olmak için Endeavor ile birlikte hayata geçirdiği Girişimcilik Programı PharmUp'ın 5. Dönem'i için 21 Şubat'a kadar başvuru yapılabiliyor.

Yeni dönemin kategorileri 'Akıllı Sağlık Cihazları ve Diagnostik Çözümler' (giyilebilir teknolojiler ve hızlı test araçları), 'Medikal Eğitim ve İletişim Araçları', 'Sağlıklı Yaşam Çözümleri', 'Dijital Sağlık ve Teletıp', 'Veri Yönetimi ve Analitiği' ve 'Kurumsal Dijital Dönüşüm' olarak belirlendi.

Sağlık sektöründe hastaların hayatını iyileştirme adına dijital çözümler üreten fikirlerin hayat bulduğu program PharmUp'ta seçilecek girişimler, mentorluk desteği ve eğitimler içeren 3 aylık hızlandırma dönemi geçirecek.

Bu süreçte ürünlerini olgunlaştıran start-up'lar, sonrasında gerçekleştirilecek Demo Day ile sektörün önde gelen isimlerine projelerini tanıtma şansı bulacak. Söz konusu girişimlere ayrıca Sanofi ile işbirliği fırsatı da sunulacak. Bunlara ek olarak, programa katılacak girişimciler arasından belirlenecek kişiler, Paris’te gerçekleşen Uluslararası Startup ve Teknoloji Fuarı VivaTech’e Sanofi sponsorluğunda katılma imkanı bulacak.

İlki 2019'da gerçekleşen programa, bugüne kadar toplamda 219 girişimci başvuru yaptı. Bu başvuruların içinden seçilen 22 girişim PharmUp'a dahil oldu.

Son başvuru tarihi 21 Şubat 2024 olan Girişimcilik Programı PharmUp hakkında detaylı bilgi için sanofi.com.tr/tr/pharmup web adresini ziyaret edebilir, programa bu linkten başvuru yapabilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor