T3 Eğitim Merkezleri Yarıyıl Tatil Programına Öğrencileri Bekliyor

2023-2024 eğitim öğretim dönemi kapsamında T3 Bilim merkezlerinde düzenlenen yarıyıl tatil programları başlıyor. 6-14 yaş aralığına yönelik hazırlanan Yarıyıl Tatil Programı, ailelerin tatil boyunca çocuklarıyla birlikte nitelikli vakit geçirebilmeleri için etkinlik önerileri sunuyor. İşte detaylar..

T3 Eğitim Merkezleri Yarıyıl Tatil Programı ile Bilim Türkiye, Bilim Üsküdar ve Keşif Kampüsü eğitim merkezlerinde gerçekleşecek tatil programında, öğrencilerin zamanı etkili ve verimli kullanmaları, öğrendikleri bilgileri pekiştirmeleri, kişisel gelişimlerine destek olmayı ve motor becerilerini geliştirirken sosyal hayata katılımlarını artırmak amaçlanıyor.

6-14 yaş aralığına yönelik hazırlanan Yarıyıl Tatil Programı, ailelerin tatil boyunca çocuklarıyla birlikte nitelikli vakit geçirebilmeleri için etkinlik önerileri sunuyor.

Hafta içi/hafta sonu paket programları, Keşif Kampüslerinde gerçekleşecek Dönem Sonu Proje Şenlikleri, planetaryum ve sergi ziyaretleri, matematik şenliği, kodlama turnuvası, veli-çocuk atölyeleri gibi farklı etkinlikler ile tatil boyunca faaliyetler devam edecek.

Bilim Türkiye Yarıyıl Tatil Programı

Bilim Türkiye, Yarıyıl Tatili Programı'nda hafta içi ve hafta sonu farklı içeriklerle öğrencilerini bekliyor. Yarıyıl tatili boyunca 18 bilim merkezinde 6-14 yaş arası öğrencilere yönelik gerçekleştirilecek programda 85 farklı atölye içeriği ve 10 farklı etkinlik programı bulunmakta. Tüm bilim merkezlerinde uzun dönemli Teknoloji ve Girşimcilik Eğitimlerinden, Bilim ve Matematik Şenliklerine kadar birçok farklı etkinlik gerçekleştirilecek. İçerikler merkezlere göre değişkenlik gösterebiliyor.

Bilim Türkiye Yarıyıl Tatili Programı hakkında detaylı bilgi ve kayıt için t3bilimturkiye.org web adresinden merkezlerle iletişime geçebilirsiniz.

Keşif Kampüsü Yarıyıl Tatil Programı

Samsun Keşif Kampüsü ve Canik Özdemir Bayraktar Keşif Kampüsü ara tatil boyunca 6-8, 9-11 ve 12-14 yaş gruplarına yönelik Doğa, Fizik, Kimya ve İnsan Bilimleri, Teknoloji, Matematik, Astronomi, Uzay ve Havacılık, Destekleyici Eğitimler ve Kişisel Gelişim ana temalarında 40 farklı başlıkta atölye eğitimleri gerçekleştirecek. Bireysel kayıt ile katılım sağlayacak öğrencilerin yanı sıra kampüslerde Doğa'dan Kişisel Gelişime 8 ana atölye temasında 16 farklı atölye içeriğiyle Veli-Çocuk atölyeleri gerçekleştirilecek. İçerikler kampüslere göre değişkenlik gösterebiliyor.

Keşif Kampüsü Yarıyıl Tatil Programı hakkında detaylı bilgi ve kayıt için kesifkampusu.org web adresinden kampüslerle iletişime geçebilirsiniz.

Haberimizi ailesinde ve çevresinde 6-14 yaş arası çocuk olan tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor