Deprem Bölgesindeki Projelerin Rapor Teslim Tarihleri Uzaltıldı

Deprem bölgesindeki kurum/kuruluşlar tarafından yürütülen ve Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) tarafından desteklenmekte olan projelerde 2 Ekim'e kadar gönderilmesi gereken raporlar 1 Kasım'a uzatıldı.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen depremler sebebiyle 23.02.2023 tarihinde Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı tarafından yapılan duyuru ile Adana, Adıyaman, Diyarbakır, Elazığ, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Malatya, Osmaniye ve Şanlıurfa İllerindeki kurum/kuruluşlar tarafından yürütülen ve Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB) tarafından desteklenmekte olan projelerde 1 Şubat 2023 – 2 Ekim 2023 tarihleri arasında gönderilmesi gereken raporlar için son tarih 1 Kasım 2023 saat 23:59 olarak güncellenmişti.

Deprem bölgesindeki bu illerdeki kurum/kuruluşların dönemsel rapor hazırlama süreçlerinde yaşanılan zorluklara ilişkin mücbir sebep koşullarının devam ettiği dikkate alınarak, 1 Şubat 2023 - 6 Mayıs 2024 tarihleri arasında gönderilmesi gereken raporlar için son tarih 06 Mayıs 2024 saat 23:59 olarak yeniden güncellendi.

TÜBİTAK sayfasında yapılan duyuruda önemli bir detay da gözden kaçırılmamış ve şu açıklama yapılmış:

Girişimcilerin ve firmaların ilgili dönemlere ilişkin raporları geç göndermeleri durumunda gerçekleştirdikleri dönemsel harcamaları için geç ödeme alacaklarının farkında olarak, gerçekten ihtiyaç duyulması halinde bu sürenin kullanılması hususunu önemle hatırlatmak isteriz.

TÜBİTAK kayndaklı haberimizi deprem bölgesindeki okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor