Uzmanlarla Görüşmenin Yeni Yolu STETO Aldığı Yatırımla Büyüyor

Kendi branşlarında uzman kişilerle online olarak görüşebilmenizi sağlayan yeni nesil teknoloji platformu STETO, hızla bünyesindeki hizmet veren ve hizmet alanları artırmaya devam ediyor. Girişim son olarak kitlesel fon topladı.

Uzmanlarla online görüşmenizi sağlayan STETO, fonbulucu platformu üzerinden çıktığı yatırım turunda 1.453.375 TL yatırım aldı. Steto, 2020 yılında Prof.Dr Ata Özdemirci ve Psikiyatr İlker Küçükparlak tarafından kuruldu. Kurucu ortaklardan İlker Küçükparlak’ın danışanlarından gelen taleple bir hayali başlatan kurucular, hızla bünyesindeki hizmet veren ve hizmet alanları artırmaya devam ediyor .

STETO, kendi branşlarında uzman kişilerle online olarak görüşebilmenizi sağlayan, yeni nesil bir teknoloji platformudur. Kullanıcılar, STETO üzerinden uzmanlarını seçip, seçtiği uzmanın takvimini görüntüleyebilir, uygun saat için ödemesini gerçekleştirip, randevusunu oluşturabilirler. STETO, bünyesinde diyetisyen, psikolog, fizyoterapist, veteriner, dil ve konuşma terapisti branşlarında uzman hizmet verenler yer almaktadır.

Steto kurumların da ihtiyacını karşılıyor

STETO, bireysel kullanıcıların çeşitli ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda çalışanlarına esnek yan hak imkanları sağlamak isteyen kurumlara da  çeşitli fırsatlar sunuyor. Kurumsal anlaşmalar ile çalışanlarına bakiyeler yükleyen firmaların yalnızca çalışanları bu haklardan faydalanmakla kalmıyor, tüm çalışanlar bakiyelerini ailesi ve sevdikleriyle de paylaşabilme imkanına sahip oluyor.

Yeni Marka: STETO MENTOR

Girişim, aldığı yatırımla birlikte STETO Mentor alt  markasını duyurdu. STETO Mentor’de ise liderlik, finans, yabancı dil, yoga gibi birçok branşta mentorluk hizmetleri verecek alanında uzman mentorler yer alacak. Böylelikle kullanıcılar ihtiyacına yönelik bir çok uzmana tek platform üzerinden ulaşabilme imkanına sahip olacaklar.

STETO, yeni alınan yatırımla İngiltere’ye açılıyor

Türkiye’de hızla büyümesini gerçekleştiren girişim aldığı yatırımla ekibinic büyütmeye devam ediyor. Aynı zamanda yeni aldığı yatırımla birlikte yakın zamanda İngiltere’ye açılacak.

Kendi branşlarında uzman kişilerle online olarak görüşebilmenizi sağlayan yeni nesil teknoloji platformu STETO'yu icelemek için steto.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor