Siber Güvelik Girişimcileri, Cybercube Programını Kaçırmayın

Siber güvelik odağında proje fikrini doğrulamış ürün çıkarma aşamasındaki girişimcilerin ürünlerini doğrulama ve satışa hazır getirme amacıyla tasarlanan Cybercube programına başvurular devam ediyor. Kaçırmayın!

Cybercube, siber güvelik odağında proje fikrini doğrulamış ürün çıkarma aşamasındaki girişimcilerin ürünlerini doğrulama ve satışa hazır getirme amacıyla tasarlanan bir program. Online eğitim, mentörlük, danışmanlık, siber güvenlik laboratuvarı, sunucu odası, bulut veri depolama, girişim analizi, performans değerlendirme, desteklerinin ve demo day etkinliğinin yer aldığı Cybercube programına başvurular devam ediyor!

Cybercube Programı hakkında ve siber güvenlik odaklı benzersiz desteklerz hakkında bilgi alabileceğiniz online bir tanıtım etkinliği gerçekleştiriliyor. 28 Haziran Salı günü saat 15:00’de Cube Incubation Youtube kanalı üzerinden düzenlenecek etkinliği kaçırmamak için Youtube kanalını takibe alabilirsiniz.

Son başvuru tarihi 27 Haziran Pazartesi akşamı olan Cybercube Programına hemen başvurmak için ilgili cubeincubation.com sayfasını ziyaret edebilir, gelişmelerden haberdar olmak için sayfanın altında bulunan sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

Cube Incubation Hakkında

Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation; Türkiye’nin ilk ve tek derin teknoloji odaklı kuluçka merkezi yapısıyla, inovatif ve derin teknoloji tabanlı iş fikirlerine sahip girişimcilerin, yatırımcıların ve diğer paydaşların ortak hedeflerde buluştuğu bir ekosisteme ev sahipliği yapmaktadır.

Faaliyete geçtiği 2014 yılından beri alanlarında yenilikleri dünya tarafından takip edilen ve yatırım alan startup’lara ev sahipliği yapmayı başaran Cube Incubation; Teknopark İstanbul’un tematik alanları kapsamında derin teknoloji içeren girişimlere ev sahipliği yapar. “Derin Teknoloji Girişimler İçin Kuluçka Merkezi” mottosuyla girişimcilere uluslararası standartlarda fırsatlar sağlayan ve girişimcilerin karşılaştıkları birçok zorluğu aşmaları için aşamalarına, dikeylerine ve uluslararasılaştırma kapsamına göre hızlandırma programları sunmaktadır. Şu ana kadar 450’den fazla girişimciye kuluçka hizmeti 850’den fazla hızlandırma hizmeti vermiştir.

Bölgenin en önemli kuluçka merkezlerinden biri olan Cube Incubation, girişimcilik ekosisteminde sinerjiyi artırmak, girişimcilere uluslararası düzeyde alt yapı imkanını sunmak ve Türkiye’de derin teknoloji girişimciliğinin gelişmesine katkı sunmak amacıyla girişimlere; 7/24 Açık Modern Çalışma Alanları, Eğitim ve Etkinlikler, Mentorluk, Danışmanlıklar ve Teknik Danışmanlık, Girişim Analizi ve Teknik Analizler, Ulusal ve Uluslararası Yatırımcı ve Firma Görüşmeleri, Montaj Atölyesi, Karanlık Oda, Laboratuvar ve Temiz Odalar, Siber Güvenlik Laboratuvarı, Sunucu Odası, Showroom Alanı Kullanımı, Kütüphane Kullanımı, Teknopark Vergi ve Avantajları gibi birçok imkan ve destek sağlanmaktadır. Daha fazla detay için: www.cubeincubation.com

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor