BV Kripto Fonu Yatırımcısına Özel Mobil Uygulama: BV Crypto

Boğaziçi Ventures, Kripto paralara yatırım ve saklama hizmeti veren BV Kripto Fonu’na ait BV Crypto uygulamasını Apple ve Google Play platformlarında hizmete açtı. Detaylar haberimizde..

Başarılı şirket satışları gerçekleştiren girişimcilerin teknoloji girişimlerini desteklemek, yerli ve milli teknoloji şirketlerine yatırımlar yapmak üzere kurduğu Boğaziçi Ventures, Kripto paralara yatırım ve saklama hizmeti veren BV Kripto Fonu’na ait BV Crypto uygulamasını Apple ve Google Play platformlarında hizmete açtı.

BV Crypto uygulaması, BV Kripto Fonu yatırımcılarına, Boğaziçi Ventures tarafından saklama ve kripto para alokasyonu yapılan portföylerinin anlık olarak durumunu, fon içindeki kripto paraların anlık fiyatlarını ve kripto dünyasına ait haberleri izleme imkanı sunuyor.

Türkiye ve Ortadoğu’da Bir İlk: BV Crypto

BV Yatırımcı İlişkilerinden Sorumlu Partneri Tuna Ercilli uygulamanın Temmuz 2019 tarihinde hayata geçirildiğini belirterek “Bu metodoloji ve uygulama sadece Türkiye’de değil, tüm Ortadoğu coğrafyasında da bir ilki hayata geçirmiştir, özellikle uygulama içindeki yatırımcı aplikasyonunun da ülkemizde bir benzeri daha bulunmuyor. BV Crypto aracılığı ile kripto paralara yatırım yapmak isteyen fakat hangi kripto parayı nasıl alacağı ve nasıl güvenli şekilde saklayacağı konusunda çekinceleri olan tüm yatırımcıların sorunlarını çözdüğümüz gibi, aplikasyonlar üzerinden şeffaf bir şekilde anlık portföylerini takip etme imkanını da vermiş oluyoruz.” dedi.

Kripto Para Geleneksel Sermaye Portföyünde

Tuna Ercilli, geleneksel yatırım araçlarının yerini hızla yenilikçi alanlara bıraktığı günümüz Yatırım dünyasında, geleneksel sermayenin de yeni alanlara kaymaya başladığına dikkat çekerek, “BV Kripto Fonu, başta Bitcoin olmak üzere kripto para yatırımcıları ve geleneksel sermayenin içinde bulunduğu geniş bir yatırımcı çevresi için de yüksek getiri vaat eden kripto dünyasına maksimum güvenlikle giriş sağlayan bir kapı özelliğine sahip.” dedi.

Cepteki Yatırım Aracı

BV Crypto uygulaması yatırımcının fonuna ait; performans grafiği, giriş tarihi, pay adedi, giriş fiyatı, anlık fiyat, girilen günden itibaren yüzdesel getiri, fonun içindeki alokasyon, fonun içindeki kripto paraların fiyatları ve yüzdesel ağırlıkları gibi bilgilerle beraber, fondan çıkış için işlem ofisine aktarılmak üzere çıkış emri veren çıkış butonunu da içeriyor. Aplikasyonun haberler bölümünde ise kripto dünyasına ait gelişmelere yer veriliyor.

Boğaziçi Ventures’ın içerisinde başta siber güvenlik uzmanlarının bulunduğu çok uluslu bir ekip tarafından tasarlanan BV Crypto uygulamasına IOS ve Android marketlerden ulaşmak mümkün.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor