7. GİV Girişimcilik Ödülleri'nin Kazananları 24 Mayıs'ta Açıklanıyor!

Türkiye’de başarılı girişimleri ödüllendirmek ve fikirlerini girişime dönüştürmek isteyen girişimcilere destek ve cesaret vermek amacıyla Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV) tarafından bu yıl 7.si organize edilen “Girişimcilik Ödülleri” sahiplerini buluyor. Detaylar haberimizde..

Türkiye’de başarılı girişimleri ödüllendirmek ve fikirlerini girişime dönüştürmek isteyen girişimcilere destek ve cesaret vermek amacıyla Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV) tarafından bu yıl 7.si organize edilen “Girişimcilik Ödülleri” sahiplerini buluyor.

Girişimci İş Adamları Vakfı (GİV) tarafından bu sene 7.si düzenlenecek olan “GİV Girişimcilik Ödülleri” yarışma organizasyonunun Ödül Töreni, Türkiye’nin ilk milli S/İHA Sistemi Bayraktar TB2’nin mimarı ve T3 (Türkiye Teknoloji Takımı) Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar’ın teşrifleriyle 24 Mayıs 2019 Cuma akşamı Bahariye Mevlevihanesi’nde gerçekleşecek.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği “Girişimcilik Ödülleri” yarışma organizasyonunun yanı sıra, girişimciliği teşvik eden birçok organizasyonlarla ülke girişimciliğinin ilerlemesine büyük destek veren Girişimci İş Adamları Vakfı bu sene de birçok girişimciye ödül verecek. GİV’in düzenlediği ödül törenlerinde projeleri ödüle layık görülen birçok girişimci, hayata geçireceği projelerle yeni girişimcilere örnek olmaya devam ediyor.

9 Kategoride 100.000 TL Ödül Girişimcilerin Olacak

10 Mart–20 Nisan tarihlerinde proje ve fikir başvurularının alındığı 7. GİV Girişimcilik Ödülleri; “Proje/Fikir Ödülü”, “Kurumsal Girişimcilik Ödülü”, “Yeni Girişimcilik Ödülü”, “Üniversite Girişimcilik Kulüp Ödülü”, “Akademisyen Ödülü”,“Kamu Yöneticisi Ödülü”, “Basın/Yayın Ödülü”, “E-Ticaret Girişimi Ödülü” ve  “GİV Özel Ödülü” olmak üzere dokuz ayrı dalda verilecek. Bu sene ödül programında verilecek ödül miktarı toplam 100.000 TL.

Girişimci İş Adamları Vakfı’nın merkezi olan Bahariye Mevlevihanesi’nde iftar yemeğine müteakiben gerçekleşecek olan törende proje/fikir sahiplerine ödüllerini takdim etmek üzere STK temsilcilerinin yanısıra iş dünyasının birçok önde gelen isminin törene katılması bekleniyor.

24 Mayıs 2019 Cuma günü Vakfın Eyüp Bahariye Mevlevihanesi'ndeki merkezinde T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Selçuk Bayraktar’ın teşrifleri ile gerçekleşecek 7. Girişimcilik Ödülleri Töreni'ne katılmak isteyen okurlarımız Vakfın duyuru sayfasını inceleyebilir.

7. GİV Girişimcilik Ödülleri hakkında daha detaylı bilgi için www.girisimcilikodulu.com, Girişimci İşadamları Vakfı (GİV) hakkında detaylı bilgi için www.giv.org.tr web adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi ekosistemimizdeki tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor