65 Ülkeden 100 Girişim İstanbul'da Startup Turkey'de Buluşuyor!

Etohum tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 11'incsi gerçekleştirilecek Startup Turkey, 26-29 Nisan tarihleri arasında 65 ülkeden 100 girişimi İstanbul'da bir araya getirecek. Detaylar haberimizde..

Etohum tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 11'incsi gerçekleştirilecek Startup Turkey, 26-29 Nisan tarihleri arasında 65 ülkeden 100 girişimi İstanbul'da bir araya getirecek.

Türkiye'nin önde gelen hızlandırıcı programı ve erken aşama yatırımcısı Etohum, 11. Startup Turkey organizasyonunda dünyanın dört bir yanından girişimciyi İstanbul'da ağırlamaya hazırlanıyor. 130.000 başvurunun arasından katılmaya hak kazanan 65 ülkeden 100 girişimciyi, 26 - 29 Nisan tarihleri arasında Etohum Yatırımcı Kulübü'ndeki firmalarla ve Silikon Vadisi'ndeki yatırımcılarla buluşturarak önemli bir network imkanı sağlayacak.

Girişimcilik Dünyasının En Önemli İsimleri Startup Turkey ile İstanbul'da Olacak

Hatcher+'ın kurucusu John Sharp, Entrepreneur Dergisi'nin Editörü Amy Cosper, MENA Innovation Avukatı Yousef M. Hamidaddin, Avrupa Yatırım Fonu (EIF) Yatırım Müdürü Özgür Altan, 212 Genel Müdürü Ali Karabey Ali Karabey, Legwork Venture Groupe Genel Müdürü Michael Finkbeiner, Startup Turkey İş Mentoru Doris Kaiserreiner, XX Felipe Millan, Faster Capital Mentoru Kei Hareyama, Guixer & Partners Yönetici Ortağı Victor Guixer Martin, Girişimci ve APAC Mashable Eski Strateji Başkanı Gwendolyn Regina ve Test My Pitch Kurucusu Bill Kenney gibi girişimcilik dünyasının önemli isimleri, Startup Turkey'e katılmaya hak kazanan girişimlerle deneyimlerini paylaşacak.

Startup Turkey hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.startupturkey.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.596 kişi okudu.
Kategori: Etkinlik, Girişimci Ekosistemi, Uluslararası

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor