Abonesepeti, 444dergi'yi Tüm Operasyonları İle Satın Aldı

AboneSepeti, Türkiye’nin en büyük dergi abonelik platformu olan ve tüm yayıncıların dergilerini müşterilerine 70% e varan avantajlı fiyatlarla düzenli olarak ulaştıran 444dergi.com’u tüm operasyonları ile satın aldı. Detaylar haberimizde..

Tek panelden tüm kurumları karşılaştırıp doğru aboneliği başlatmak ve ihtiyacı karşılamayan abonelikler nedeni ile mutsuz müşteri deneyiminin önüne geçmek amacıyla Deniz Okumuş tarafından kurulan AboneSepeti, Türkiye’nin en büyük dergi abonelik platformu olan ve tüm yayıncıların dergilerini müşterilerine 70% e varan avantajlı fiyatlarla düzenli olarak ulaştıran 444dergi.com’u tüm operasyonları ile satın aldı. 

Telekomünikasyon servis sağlayıcılarını tek panelde toplayarak abonelik sistemini daha kolay, avantajlı ve ekonomik olmasını sağlayan abonesepeti.com şimdi aynı tecrübeyi yazılı basında göstermek için 444dergi.com ile büyük bir adım attı.

Mobil-GSM, İnternet, Dijital TV platformları, Ev Telefonu, Elektrik, Su, Doğalgaz, Gazete ve Dergi Aboneliği gibi hizmetleri cazip fiyat avantajları ile beraber sunan Abonesepeti, internet üzerinden “tek tuşla” çok daha hızlı ve kolay bir biçimde abonelik işlemleri gerçekleştirilebiliyor.

Abonesepeti, ilk hizmet başlangıcından abonelik iptaline kadarki bütün süreçlerde, tüketicilerin kurumlarla yaşadıkları sorunları en aza indirmeyi ve abonelere cazip fiyat avantajlarıyla hızlı ve kolay çözümler sunuyor. Abonelik işlemleri sırasında kimi zaman yaşanan, bilgi güvenliği ve gizliliğin ihlali ile ilgili riskleri de ortadan kaldırıyor. Müşterilerine “Güvenli Abonelik” anlayışıyla hizmet sunan Abonesepeti, Türkiye’nin alanında ilk ve tek platformu olma özelliği ile öne çıkıyor.

Girişimci Deniz Okumuş liderliğinde; abonelik piyasasındaki süreçlere hakim ve tecrübeli bir ekip tarafından teknolojisi hazırlanan Abonesepeti, pazarın ihtiyaçları doğrultusunda sektöre yenilik getirdi. Türkiye’nin önde gelen Telekomünikasyon hizmet sağlayıcıları; Digitürk, D-Smart, Superonline, TurkTelekom, Türksat ve Vodafone gibi 20’den fazla şirketin abonelikle ilgili işlemlerini gerçekleştirmeye başladı.

Şirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı Güvencesiyle

Abonesepeti, benzersiz iş modeliyle “start up” yatırım dünyasının önde gelen isimlerinin de dikkatini çekti. Ocak 2017 itibariyle Şirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı öncülüğünde dokuz yatırımcıdan ilk etap yatırımını alan Abonesepeti A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanlığını Mehmet Buldurgan yapmakta. 

CEO Deniz Okumuş; Abonesepeti’ni müşterilerin gözünde cazip kılacak en önemli etkenin, öncelikle avantajlı fiyat seçenekleri, yerinde hizmet, güvenli, hızlı ve kolay “tek tuşla” başvuru imkanlarının bir araya toplanması olduğunu vurguluyor.

Abonesepeti’nde, ihtiyaç duyulan hizmetler bayiye gitmeden karşılaştırmalı olarak listelenebilirken, Aboneye sadece kendisine uygun seçeneğe karar vermek kalıyor. Devamında ise bütün işlemler Abonesepeti ekibi tarafından tamamlanıp abonelik başlatılıyor.

Abonesepeti hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.abonesepeti.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor