Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Türkiye, Teknolojiye Yön Veren Kaptanlarını Seçiyor

Farklı sektörlerden şirket ve ekiplerin dijital dönüşüm konusunda geliştirdiği projeler ve devreye aldıkları uygulamalar BThaber tarafından hayata geçirilen “Teknoloji Kaptanları Ödülleri” ile ödüllendirilecek. Hem kamu hem de özel sektörden 14 değerli projenin finalist olarak yarıştığı organizasyon için jüri değerlendirmesi ve halk oylaması 2 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek.

Düzenlenecek ödül programı kapsamında; şirketlerin farklı iş süreçleri için geliştirilen proje ve uygulamalar değerlendirilecek, projeyi hayata geçiren Teknoloji Kaptanları’na altı farklı kategoride ödüller verilecek. Değerlendirme ağırlıklı olarak akademi ve  stk dünyasından deneyimli isimlerin yer aldığı jüri ve web sitesi üzerinden facebook profil bağlantılarıyla giriş yapabilecek olan halk oylaması sonucunda gerçekleştirilecek. 

Ödüller, Türkiye İş Bankası ana sponsorluğunda “Akıllı Şeyler – Bilen Teknolojiler” temasıyla  21 – 22 Kasım 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde  düzenlenecek olan Bilişim Zirvesi’18 etkinliğinin ilk gününde sahiplerini bulacak.

Bilişim Zirvesi Şirketi Genel Müdürü Neslihan Aksun, 2000 yılından bu yana düzenlenen Bilişim Zirvesi etkinliğinin sektörün geleceği ve değerini ortaya koyan bir organizasyon olduğunu ifade ederken, bu yıl belirlenen tema ile birbiriyle bağlantılı ve etkileşimli şekilde birbirini yöneten bütünsel bir dijital zekanın masaya yatırılacağını kaydediyor. Etkinlikle ilgili olarak, “Bilişim Zirvesi’18, yapay zekâ ve robotlarla birlikte kurgulanacak yeni yaşamı ve insanın bu gelecekteki rolünü, farklı sektörlerden uzmanların ve fikir liderlerinin görüşleriyle zenginleşecek bir düzlemde masaya yatırıyor.” yorumunu yapan Aksun, Teknoloji Kaptanları Ödülleri’nin Bilişim Zirvesi geleneğine uygun ve sektöre değer katan yeni bir BT haber organizasyonu olduğunu ifade ediyor.

2 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecek olan oylama sürecine katılmak isteyenler, ödüllerin resmi sitesi olan www.teknolojikaptanlari.com üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.015 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Bilim / Ar-Ge / Teknoloji, Ulusal, Yarışma
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız