Mucit Girişimciler, Yatırımcılar İle BTM Mucitler Sahnesinde Buluşuyor!

BTM ve TÜMMİAD iş birliğinde gerçekleşen ‘Mucit Girişimciler Programı’nın demo günü BTM SAHNE - Yatırımcı ve Girişimci Buluşması, 2 Ağustos Perşembe günü BTM’nin yeni yerleşkesi olan Fulya Yerleşkesi’nin açılış töreni ile birlikte gerçekleştirilecek. Detaylar haberimizde..

BTM ve TÜMMİAD iş birliğinde gerçekleşen ‘Mucit Girişimciler Programı’nın demo günü BTM SAHNE - Yatırımcı ve Girişimci Buluşması2 Ağustos Perşembe günü BTM’nin yeni yerleşkesi olan Fulya Yerleşkesi’nin açılış töreni ile birlikte gerçekleştirilecek. Yapılacak “Mucitler Sahnesi” etkinliğinde girişimciler projelerini yatırımcılara anlatacak.

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) ile Tüm Mucitler İcat-İnovasyon ve Araştırma Derneği (TÜMMİAD) tarafından yürütülen “Mucit Girişimci” programında başarı gösteren 6 proje yatırımcılar ile buluşmaya hazırlanıyor.

5 haftalık yoğun bir programın ardından gelişme kaydeden girişimcilerimiz, icatlarını ticarileştirmek için geliştirdikleri yöntemlerini sunacaklar. 5 dakikalık sunumlar halinde projelerini anlatarak yatırım ihtiyaçlarını söyleyecek girişimciler, kendileri için ayrılan alanda standlarında da yatırımcıları bilgilendirebilecekler.

 İTO Başkanı Şekib Avdagiç’in katılımı ile  2 Ağustos günü gerçekleşecek etkinlik, BTM’nin Eminönü Yerleşkesi’ndeki onarım çalışmaları nedeniyle taşındığı Fulya Yerleşkesi’nin açılış töreni ile başlayacak. 

Fulya Yerleşkesi Adresi: Fulya Mah. Yeşilçimen Sok. Polat Tower Bağımsız Bölüm 436-437-438 Şişli/İstanbul

Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.btm.istanbul web adresini ziyaret edebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor