Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Avrupa'nın E-ihracat Konferansı 26-27 Nisan'da İstanbul’da!

Dünyadaki e-ticaret sektörünün önde gelen şirketleri ve üst düzey yöneticileri, 26-27 Nisan 2018 günlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde bir araya geliyor.

E-İhracat Platformu ve Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) işbirliği ile düzenlenen ‘CrossBorder eCommerce Summit in EurAsia’da dünyadaki e-ticaret sektörünün önde gelen şirketleri ve üst düzey yöneticileri, bir araya geliyor.

26-27 Nisan 2018 günlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde yapılacak konferansın sunuculuğunu, TRT Haber’de yayınlanan Ekonomi 7/24 programının yapımcısı ve sunucusu Elif Saygılıer yapacak.

CrossBorder eCommerce Summit in EurAsia’nın açılış konuşmalarını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci yapacak. Avrupa’nın en büyük e-ihracat konferansına yerli ve yabancı çok sayıda kişi katılacak. E-ihracat konferansı ile Türk ürünlerinin ihracatını artırma ve yeni ticari ilişkiler kurma hedefleniyor.

CrossBorder eCommerce Summit in EurAsia etkinliği hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.eihracatkonferansi.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

TRT Haber kaynaklı haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.632 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız