Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Geleceğin Gücü Girişimciler g3 Forumu 26 Mart'ta Ankara’da!

Ülkemizde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ev sahipliğinde; tüm dünyada 160 ülke ile aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın en önemli ve en büyük etkinliği olan “g3 Forum”, 26 Mart 2018 tarihinde Ankara’da.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Ankara Ticaret Odası, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Borsası ve Ankara Kalkınma Ajansı ev sahipliğinde TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Spor Salonu’nda 26 Mart 2018 de düzenlenecek olan Geleceğin Gücü Girişimciler Forumu Ankara, 1500 girişimci ve girişimci adayına ev sahipliği yapacak.

Ülkemizde girişimciliğin gelişmesi için gerekli altyapının oluşmasına katkıda bulunan ve her yıl girişimcilerden ve ekosistemden gelen talepler doğrultusunda şekillenen g3 Forum; tüm dünyada 160’ı aşkın ülke ile aynı anda kutlanan Global Girişimcilik Haftası’nın Türkiye’deki en önemli etkinliklerinden biri olma özelliği taşıyor.

Unutmayın, g3 Forum Anadolu etkinlik zincirinin üçüncüsü olan “g3 Forum Ankara”, 26 Mart 2018 tarihinde Ankara’da TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.

g3 Forum Ankara hakkında daha detaylı bilgi edinmek siterseniz www.g3forumankara.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.459 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Etkinlikler, İş Dünyası
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız