Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Growth Circuit, 1.Döneminde Başvurularınızı Bekliyor!

Yatırımlarına durmadan devam edecek olan “Growth Circuit” Türkiye’nin azimli ve fikrine güvenen girişimci adayları ve teknoloji startuplarını uluslararası başarıyı yakalamak için hızlandırma programına davet ediyor.

Growth Circuit, ODTÜ TEKNOKENT bünyesinde kurulmuş,Türkiye girişimcilik ekosisteminde bulunan teknoloji girişimlerini, b üçgeninde hızlandırarak desteklemeyi amaçlayan ve bu girişimlere yatırımlar yaparak uluslararası pazara açılma şansı tanıyan bir hızlandırma ve yatırım firması olma özelliği taşıyor.

Growth Circuit Hızlandırma programı ile İstanbul’da gerçekleşecek 2 haftalık ön hızlandırmayı başarıyla geçen ekipler Growth Circuit giriş yatırımı ile birlikte fikirlerini en yalın haliyle ürünleştirecek ve 2 ay boyunca UC Berkeley ve Bobson Collage mentorları ile birlikte iş fikirlerini valide ederek iş modellerini Silikon Vadisi kurallarına göre kurmayı öğrenecekler. 

Bu aşamayı başarıyla tamamlayan girişimler, 80.000 TL Growth Circuit devam yatırımı ile birlikte Draper Üniversitesi ya da ABC Hızlandırma Programlarına katılarak 5-8 hafta San Francisco Silikon Vadisi girişimcilik ekosistemini deneyimleyecekler. 

Yatırımlarına durmadan devam edecek olan “Growth Circuit” Türkiye’nin azimli ve fikrine güvenen girişimci adayları ve teknoloji startuplarını uluslararası başarıyı yakalamak için hızlandırma programına davet ediyor. Programa son başvuru tarihi 9 Mart 2018.

Growth Circuit Hızlandırma programı hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.growthcircuit.co web adresini ziyaret edebilir, başvuru işlemlerinizi ise buradan gerçekleştirebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.899 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Destek / Kredi / Hibe, Yarışma, Girişimcilik Ekosistemi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız