Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
INBOX, Start-Up Paketi İle Yeni Girişimleri Destekliyor!

INBOX, en etkili pazarlama araçlarından biri olan e-posta pazarlama kampanyaları için yeni girişimlere yıllık değeri yaklaşık 2.000 USD olan paketi ücretsiz olarak veriyor.

E-posta pazarlamanın  en etkili  pazarlama yöntemi olduğu herkes tarafından bilinmekte. INBOX, yeni girişimcilere bu konuda destek olmak amacıyla tüm e-posta pazarlama faaliyetlerinin  bir arada yönetilebileceği "Start-Up Paketi"ni ücretsiz olarak veriyor.

Hepsi Bir Arada Pazarlama Otomasyonu

INBOX yalnızca e-posta pazarlama platformu değil. INBOX ile müşterilerinizi gruplandırabilir, onlara ilgi alanlarına göre e-bülten gönderimleri yapabilir, gelişmiş otomasyon sistemi sayesinde en basit hoş geldiniz mesajından karmaşık, çok aşamalı müşteri bağlılığı programlarına kadar tüm bağlılık programlarınızı her kanalda otomatize edebilirsiniz.

Peki, Start-Up Paketi Neleri İçeriyor?

Paket kapsamında yıllık 2.000 $ değerindeki 25.000 aboneye sınırsız e-posta gönderim (business plus aylık abonelik) paketinin ücretsiz kullanım hakkı bulunuyor.

Kısacası, hiçbir özellik kısıtlaması olmadan INBOX’ın tüm özelliklerini rahatlıkla kullanabileceksiniz.  Gönderim sonrası gelişmiş raporlama takibi, tetikleyiciler ile otomatik gönderimler, segmentasyon sistemi ile müşteri gruplandırma, e-bülten tasarım aracı ile mobil uyumlu e-bülten şablonları, API ile entegreli sistem ve diğer tüm gelişmiş özellikler "startup paketi'ne dahil.

Start-Up Desteği Başvurusu Koşulları?

  • Start-up'ınızın bir yıldan fazla geçmişe sahip olmaması gerekiyor.
  • Gerçek bir firma ya da çalışan bir ürün veya servisleri olmaları ve/veya girişimciye profesyonel destek sağlayan kuluçka merkezleri ya da bu tanıma yakın olan kurumların bünyesinde olmanız gerekiyor.

INBOX Start-Up Desteği hakkkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.useinbox.com/tr/startup web adresini ziyaret edebilir, başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.806 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Destek / Kredi / Hibe, Girişim Gelişmeleri, Tanıtım Haberi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız