Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
2017’de KOSGEB Desteği ile Siirt’te 148 Yeni İşletme Kuruldu

2017 yılında KOSGEB desteği ile Siirt’te 148 yeni iş yeri kuruldu. Ayrıca, 2017 yılında Siir'te kurulan işletmerin yanı sıra KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteği kapsamında da 1.822 işletmeye faizsiz kredi imkanı sağlandı.

KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Siirt İl Müdürü Abdulkadir Ekmen’i makamında kabul etti.

İl Müdürü Abdulkadir Ekmen, özellikle Siirt ilinde girişimcilik faaliyetleri için vermiş olduğu desteklerden dolayı KOSGEB’e teşekkür etti.

KOSGEB Başkanı Cevahir Uzkurt ise, 2017 yılında KOSGEB desteği ile Siirt’te 148 yeni iş yerinin kurulduğunu, 2017 yılı KOSGEB Sıfır Faizli İşletme Kredisi Desteği kapsamında da 1.822 işletmeye faizsiz kredi imkanı sağlandığını açıkladı.

Başkan Uzkurt, KOSGEB’in çalışmalarında yöre ve bölge farkı gözetilmeksizin başvuru esasına dayalı olarak şartları sağlayan bütün KOBİ ve girişimcilerin desteklerden faydalandığını söyledi.

KOSGEB ve KOSGEB'in girişimcilere sağladığı destekler hakkında daha detaylı bilgiye www.kosgeb.gov.tr web adresinden ulaşabilirsiniz..

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 1.330 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Destek / Kredi / Hibe, Girişim Gelişmeleri, Kobiler İçin, Ulusal
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız