Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Türk Şirketi "Keytorc" Bir Kez Daha Dünyada İlk 20’de

İngiltere merkezli Test Magazine dergisi, yazılım testi alanında danışmanlık hizmetleri sunan Keytorc’u geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dünyanın önde gelen 20 test hizmeti şirketinden biri olarak gösterdi.

Yazılım testi alanında danışmanlık hizmetleri sunan Keytorc, İngiltere merkezli Test Magazine tarafından bir kez daha dünyanın önde gelen 20 test hizmeti şirketinden biri olarak gösterildi. Test Magazine dergisinin konu ile ilgili raporunda, Keytorc’un kritik yazılım testi süreçlerini yöneterek, yüksek kaliteli sistemlerin toplam üretim maliyetlerini düşürme yolunda farklı sektörlerden müşterilerine yardımcı olduğu vurgulandı.

Dergide Keytorc için özetle şu ifadelere yer verildi: “Şirket, İstanbul’un en büyük teknoloji kampüsünde Ar-Ge merkezini hayata geçirdikten sonra, yazılım testi konusunda önemli gelişmelere ve inovasyonlara imza attı. Ar-Ge ekibinin geliştirdiği “Test Capability Rating” (TCR) modeli, test süreci gelişimine yeni bir perspektif getirdi. Keytorc’un test otomasyonunda gerçekleştirdiği inovasyonlar, testin kapsamı ve etkinliğinin yanı sıra verimlilikte de yeni geliştirmeler elde edilmesini sağladı.”

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da dünya genelinde 20 şirket arasında gösterilmekten mutluluk duyduklarını belirten Keytorc Yönetici Ortağı Barış Sarıalioğlu, “Türkiye'nin, yazılım test ve kalite alanında global düzeyde rekabet edebilen bir seviyede olduğunun önemli bir göstergesi olarak, bu listede yer almak sadece Keytorc'un başarısı açısından değil, ülkemiz için de önem taşıyor. Her yıl, Test Hackathon ve Test Talks gibi çok sayıda etkinlik düzenliyoruz. Test Magazine’in çalışmalarımızdan söz ederken sosyal sorumluluk faaliyetlerimizin bir parçası olarak gördüğümüz bu etkinliklere de değinmesi, doğru yolda ilerlediğimize bizi bir kez daha inandırdı” dedi.

Keytorc hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.keytorc.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.892 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Başarı Hikayeleri, Bilişim / Yazılım / İnternet, Uluslararası / Global, Yarışma, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız