5. Girişimcilik Zirvesi Girişimcilerle Öğrencileri Buluşturdu

İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi ortaklığında düzenlenen Girişimcilik Zirvesi'17 yaklaşık 400 kişinin katılımı ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonu'nda gerçekleşt

İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi ortaklığında düzenlenen Girişimcilik Zirvesi'17 yaklaşık 400 kişinin katılımı ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Girişimcilik Zirvesi'nin açılış konuşmaları Liderlik ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. N. Öykü İyigün ve Girişimcilik Topluluğu Başkanı Fahrettin Can Ordu tarafından yapıldı.

İki oturum şeklinde gerçekleştirilen etkinliğin I. oturumunda Garaj.co kurucularından Murat Karademir, Nevita International Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen ve Getir'in Kurucu Ortağı Mert Salur gibi isimler yer aldı.

II. Oturum Doç. Dr. N. Öykü İyigün'ün moderatörlüğünde Türkiye'nin sayılı reklam ajanslarından biri olan 4129GREY'in CHO’su Alemşah Öztürk'ün kendi girişimcilik yolculuğunu aktardığı ve girişimci adaylarına özel ipuçları verdiği konuşma ile başladı. Ardından KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Şule Yüksel’in tavsiyeleri ile devam etti. Oturumun son konuşmacısı Tanfer Dinler Hoca’nın nükteyi ve didaktizmi harmanladığı “sosyal girişimcilik” temalı eğlenceli sunumu ile sona erdi.

Girişimcilik Zirvesi, Girişimcilik Topluluğu Devir Teslim Töreni ile devam etti. 2016-2017 dönemi Girişimcilik Topluluğu Başkanı Fahrettin Can Ordu, görevini 2017-2018 dönemi Başkanı Mehmet Sabit Göktaş'a devretti. Programın kapanış konuşmasını Girişimcilik Topluluğu yeni başkanı Mehmet Sabit Göktaş yaptı.

Girişimcilik Zirvesi'17 hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.girisimtic.com/gz2017 web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor