Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
5. Girişimcilik Zirvesi Girişimcilerle Öğrencileri Buluşturdu

İstanbul Ticaret Üniversitesi Girişimcilik Topluluğu ve İstanbul Ticaret Üniversitesi Liderlik ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi ortaklığında düzenlenen Girişimcilik Zirvesi'17 yaklaşık 400 kişinin katılımı ile İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Kampüsü Konferans Salonu'nda gerçekleştirildi.

Girişimcilik Zirvesi'nin açılış konuşmaları Liderlik ve Girişimcilik Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Doç. Dr. N. Öykü İyigün ve Girişimcilik Topluluğu Başkanı Fahrettin Can Ordu tarafından yapıldı.

İki oturum şeklinde gerçekleştirilen etkinliğin I. oturumunda Garaj.co kurucularından Murat Karademir, Nevita International Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Akbal, TÜGİAD Genel Başkanı Ali Yücelen ve Getir'in Kurucu Ortağı Mert Salur gibi isimler yer aldı.

II. Oturum Doç. Dr. N. Öykü İyigün'ün moderatörlüğünde Türkiye'nin sayılı reklam ajanslarından biri olan 4129GREY'in CHO’su Alemşah Öztürk'ün kendi girişimcilik yolculuğunu aktardığı ve girişimci adaylarına özel ipuçları verdiği konuşma ile başladı. Ardından KAGİDER Yönetim Kurulu Üyesi Şule Yüksel’in tavsiyeleri ile devam etti. Oturumun son konuşmacısı Tanfer Dinler Hoca’nın nükteyi ve didaktizmi harmanladığı “sosyal girişimcilik” temalı eğlenceli sunumu ile sona erdi.

Girişimcilik Zirvesi, Girişimcilik Topluluğu Devir Teslim Töreni ile devam etti. 2016-2017 dönemi Girişimcilik Topluluğu Başkanı Fahrettin Can Ordu, görevini 2017-2018 dönemi Başkanı Mehmet Sabit Göktaş'a devretti. Programın kapanış konuşmasını Girişimcilik Topluluğu yeni başkanı Mehmet Sabit Göktaş yaptı.

Girişimcilik Zirvesi'17 hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.girisimtic.com/gz2017 web adresini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız