Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
TİM-TEB Girişim Evleri, Girişimci Fikirleri Bekliyor!

Teknogirişimciler, fikirleriniz yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeli de olan girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirmek, güçlendirmek amacıyla kurulan TİM-TEB Girişim Evleri'nde hayat buluyor. Başvurular İçin Son Gün: 7 Şubat 2017.

Girişimcilere ücretsiz ofis desteği, yönetim danışmanlığı programları, müşteri-yatırımcı buluşmaları, network ve tanıtım desteği gibi olanaklar sunan TİM-TEB Girişim Evleri, 2013 yılından bu yana 300’den fazla girişimciye destek verirken, girişimciler bu sayede toplam 74 milyon TL yatırım almayı başardı.

Türkiye ihracatçılar Meclisi (TİM) ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) işbirliği ile kurulan TİM-TEB Girişim Evleri, İstanbul, İzmir, Denizli, Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bursa, Konya, Edirne ve Ankara’da girişimcilerle buluşuyor. 11 farklı programıyla; yeni kurulan start up işletmelerden, yurtdışında büyümek isteyen teknoloji firmalarına kadar tüm girişimci işletmeleri destekleyen TİM-TEB Girişim Evleri, bugüne kadar 10 uluslararası organizasyon ve 40 etkinlikle girişimci-sanayici buluşması gerçekleştirdi.

TİM-TEB Girişim Evi girişimcileri kamu fonlarından 39 Milyon TL, özel yatırım kuruluşlarından 35 Milyon TL olmak üzere toplam 74 Milyon TL seviyesinde yatırım almayı başardı. Programlara katılan firmaların ciroları yıllık 140 Milyon TL’yi aşarken, ülkemizde önemli bir kapasite seviyesine ulaşan Girişim Evleri Türkiye’deki teknolojik girişimcilik ekosisteminin öncü yapılarından biri haline geldi.

Bu yıl da destekleme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürecek olan TİM- TEB Girişim Evleri, Ürün/hizmet geliştirme çabası içerisinde olan, AR-GE faaliyetleri gerçekleştirmenin yanı sıra ilk satış çabalarında da bulunan Start Up işletmeleri, büyüme çabası içinde olan teknoloji firmaları, Türkiye’de pazarını oturtmuş ancak dünyaya açılmak isteyen teknoloji firmaları ile katma değerli ürün ihracatı yapan ve büyümeyi hızlandırmayı amaçlayan firmaları hedefliyor.

Unutmayın, TİM-TEB Girişim Evleri'ne başvuru için son gün 7 Şubat 2017!

TİM-TEB Girişim Evleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.teblegirisim.com veya www.tim.org.tr web adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 2.428 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Ulusal, Girişimcilik Ekosistemi
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız