TİM-TEB Girişim Evleri, Girişimci Fikirleri Bekliyor!

Teknogirişimciler, fikirleriniz yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeli de olan girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirmek, güçlendirmek amacıyla kurulan TİM-TEB Girişim Evleri'nde hayat buluyor. Başvurular İçin Son Gün: 7 Şubat 2017. Detaylar haberimizde..

Teknogirişimciler, fikirleriniz yenilikçi, yüksek katma değerli ve ihracat potansiyeli de olan girişimcileri ve girişimci işletmeleri geliştirmek, güçlendirmek amacıyla kurulan TİM-TEB Girişim Evleri'nde hayat buluyor. Başvurular İçin Son Gün: 7 Şubat 2017.

Girişimcilere ücretsiz ofis desteği, yönetim danışmanlığı programları, müşteri-yatırımcı buluşmaları, network ve tanıtım desteği gibi olanaklar sunan TİM-TEB Girişim Evleri, 2013 yılından bu yana 300’den fazla girişimciye destek verirken, girişimciler bu sayede toplam 74 milyon TL yatırım almayı başardı.

Türkiye ihracatçılar Meclisi (TİM) ve Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) işbirliği ile kurulan TİM-TEB Girişim Evleri, İstanbul, İzmir, Denizli, Gaziantep, Trabzon, Mersin, Bursa, Konya, Edirne ve Ankara’da girişimcilerle buluşuyor. 11 farklı programıyla; yeni kurulan start up işletmelerden, yurtdışında büyümek isteyen teknoloji firmalarına kadar tüm girişimci işletmeleri destekleyen TİM-TEB Girişim Evleri, bugüne kadar 10 uluslararası organizasyon ve 40 etkinlikle girişimci-sanayici buluşması gerçekleştirdi.

TİM-TEB Girişim Evi girişimcileri kamu fonlarından 39 Milyon TL, özel yatırım kuruluşlarından 35 Milyon TL olmak üzere toplam 74 Milyon TL seviyesinde yatırım almayı başardı. Programlara katılan firmaların ciroları yıllık 140 Milyon TL’yi aşarken, ülkemizde önemli bir kapasite seviyesine ulaşan Girişim Evleri Türkiye’deki teknolojik girişimcilik ekosisteminin öncü yapılarından biri haline geldi.

Bu yıl da destekleme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürecek olan TİM- TEB Girişim Evleri, Ürün/hizmet geliştirme çabası içerisinde olan, AR-GE faaliyetleri gerçekleştirmenin yanı sıra ilk satış çabalarında da bulunan Start Up işletmeleri, büyüme çabası içinde olan teknoloji firmaları, Türkiye’de pazarını oturtmuş ancak dünyaya açılmak isteyen teknoloji firmaları ile katma değerli ürün ihracatı yapan ve büyümeyi hızlandırmayı amaçlayan firmaları hedefliyor.

Unutmayın, TİM-TEB Girişim Evleri'ne başvuru için son gün 7 Şubat 2017!

TİM-TEB Girişim Evleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.teblegirisim.com veya www.tim.org.tr web adreslerini ziyaret edebilirsiniz.

Haberimizi tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor