GİV Girişimci Buluşmaları'nın 2016 Ekim Konuğu: Ali Bakaner!

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV), 2010 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Girişimci Buluşmaları'na devam ediyor. Bu ay ki Girişimci Buluşmaları'nın konuğu Alfa Metal Alüminyum San. Tic. AŞ. YK Başkanı sayın Ali Bakaner olacak. Detaylar haberimizde..

Girişimci İşadamları Vakfı (GİV), 2010 yılından beri düzenli olarak gerçekleştirdiği Girişimci Buluşmaları'na devam ediyor. Bu ay ki Girişimci Buluşmaları'nın konuğu Alfa Metal Alüminyum San. Tic. AŞ. YK Başkanı sayın Ali Bakaner olacak.

En son 2016 Eylül ayında Vakıf Katılım Bankası YK Başkanı sayın Öztürk Oran'ın konuk olduğu GİV Girişimci Buluşmaları bu ay 31 Ekim 2016 Pazartesi günü 19.00'da GİV'in Eyüp'teki merkezinde Bahariye Mevlevihanesi'nde gerçekleşecek.

Alfa Metal Alüminyum San. Tic. AŞ. YK Başkanı sayın Ali Bakaner, "Girişimcilik ve Başarı Hikayesini" etkinliğe katılan GİV üyeleri ve misafirleriyle paylaşacak.

Etkinliğe katılmak isteyen okurlarımızın 0212 418 60 18/28/38 nolu telefonlardan Hüseyin Horasan Beye ulaşarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Ali Bakaner Kimdir? (Alfa Metal Alüminyum San. Tic. AŞ. YK Başkanı)

1955 yılında Afyonkarahisar’da doğdu.İlk, orta ve lise tahsilini Afyonkarahisar’da tamaladıktan sonra Sakarya Devlet Mühendislik ve Mimarlık Akademisi Makine bölümünden 1979 yılında mezun oldu. Mesleği ile ilgili Kamu ve Özel sektörün çeşitli kademelerinde görev aldı. Görev aldığı yerler arasında olan Biat Holding’de yönetici olarak hizmet verdiği yılların onun için özel bir yeri olmuştur.

25 yıldır Alüminyum Ekstrüksiyon sektöründe Alüminyum ham maddesi olan Billet üretimi yapmaktadır.  Halen Hadımköy’de faaliyet gösteren Alfa Metal Alüminyum San. Tic. AŞ’nin Yönetim Kurulu Başkanı olarak hizmet vermekte olup evli ve beş çocuk babasıdır.

Unutmayın, etkinlik 31 Ekim 2016 Pazartesi günü saat 19:00'da GİV'in Eyüp'teki merkezinde gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılmak isteyen okurlarımız 0212 418 60 18/28/38 nolu telefonlardan Hüseyin Horasan Beye ulaşarak veya buradaki Online Katılım formunu doldurarak katılım isteklerini (LCV) iletmeleri gerekiyor.

Daha önceki Girişimci Buluşmaları'nı buradan inceleyebilir, Girişimci İşAdamları Vakfı hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ilgili haberimizi okuyabilir ya da www.giv.org.tr'yi inceleyebilirsiniz.

Etkinlik haberimizi GİV Girişimci Buluşmaları'na ilgi duyan ve Alfa Metal Alüminyum San. Tic. AŞ. YK Başkanı sayın Ali Bakaner'in girişimcilik ve başarı Hikayesini merak eden tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Yazar Emine Cin Ertaş Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik Bölümü mezunu Emine Cin Ertaş, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği'nde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ocak 2014 ile Ocak 2020 tarihleri arasında Girişim Haber'de Baş Editörlük yaptı. Ertaş, Şubat 2020'den bu yana Beykent Üniversitesi'nde Lojistik Bölümü Öğretim Görevlisi olarak çalışmaktadır.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor