Girişimleriniz Rölantide Sevdikleriniz Ön Planda Olsun, Hayırlı Bayramlar!

Tüm okurlarımızın Kurban Bayramını tebrik ediyoruz! Bu bayramda da girişimleriniz rölantide; büyükleriniz, aileniz ve sevdikleriniz ön planda olsun. Hayırlı Bayramlar!

Yaptığı girişimler / çalışmalar / üretimler / tüketimler ile, aldığı kararlar ile ülkemize (yerli tüm zenginliklerimize) değer katan girişimcilerimizin, sanayicilerimizin, yatırımcılarımızın, devlet yetkililerimizin, Ülkemiz Girişimcilik Ekosistemindeki herkesin, kısacası tüm okurlarımızın Mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimizle tebrik ediyoruz.

Bayramdan sonra da haberlerimizle yine karşınızda olmaya tüm heyecanımızla devam edeceğiz.

İş modeli gereği bayram boyunca çalışmak durumunda olup hayatımızı kolaylaştıran herkese teşekkür ediyor, çalışmak zorunda olmayan tüm girişimcilerimize "bayram boyunca girişimleriniz rölantide; büyükleriniz, aileniz ve sevdikleriniz ön planda olsun" diyoruz. Hayırlı Bayramlar!

Bu içeriği 5.960 kişi okudu.
Kategori: Hakkımızda, KAMU, Girişimci Ekosistemi
Yazar İdris Cin Hakkında

YTÜ Matematik Mühendisliği mezunu, 2005 yılında yazılım mühendisi olarak bilişim sektöründe çalışma başladı. Şimdilerde data, martech ve ai odaklı projelerde Teknik  Proje Yöneticisi olarak çalışıyor. 2006-2010 yıllarında girişim analizlerini kişisel blogunda paylaştı, Eylül 2010'da yeni medya girişimi Girişim Haber'i kurdu. Yayın Yönetmenliğine ek olarak yazılarıyla da bu platformda yer alıyor.

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Yükleniyor