Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  Arşiv  |  Bulut  |  Bülten  |  Reklam ?  |  İletişim                 
 Girişim Haber
Taklit Ettirip Eğlendiren, Sosyal ve İnteraktif Mobil Girişim: immi!

Taklit yaptırıp eğlendiren interaktif mobil girişimi "immi", İOS ve Android uygulama pazarlarında yerini aldı. immi uygulaması görsel taklit için eğlenceli bir etkileşim sağlıyor. Uygulama ile kullanıcılar ünlüleri, arkadaşlarını, hatta hayvanları taklit edip, dilerlerse bu fotoğrafların üzerine metin de ekleyip sosyal ağlarda ya da mesaj uygulamaları üzerinden paylaşabiliyor.

Uygulama yalın bir tasarıma sahip olup, üç sayfadan oluşmakta. İlk sayfa açılış sayfası, ikinci sayfa etkileşim sayfası, üçüncü sayfa ise sonuç ve paylaşım sayfasıdır. Uygulamanın etkileşim sayfasında üst kısım, taklit edilecek görsele ayrılmıştır. Kullanıcı taklit etmek istediği fotoğrafı galerisinden yükleyebilir, webden rastgele edinebilir ya da kameradan çekebilir. Taklit edilecek fotoğraf belirlendikten sonra kullanıcı, ön ya da arka kamerayı kullanarak bu fotoğrafı taklit eder. Sonuç sayfasında, taklit edilen fotoğraf ve yapılan taklit birleştirilmiş bir şekilde kullanıcıya gösterilir. Kullanıcı dilerse bu sonuç fotoğrafının üzerine metin ekleyip, fotoğrafı sosyal ağlar üzerinden ya da mesajlaşma uygulamaları ile paylaşılabilir.

İTÜ Fest 2015’in tanıtımında yer alan immi, “En İyi Taklidi Yap Bileti Kazan!” etkinliğini gerçekleştirerek, konsere gelecek ünlülerin taklidini yapan öğrenciler arasından en iyi taklitlere ödül bilet verdi.

Hayal gücünün sınırlarında, tüm yaratıcılıkların kullanılabileceği ve hayatınızı bir nebze de olsa eğlenceli hale getirecek bu uygulama Google Play’den immi ve App Store’dan immi_app anahtar kelimeleri ile aranarak erişilebilir ve ücretsiz indirilebilir.

Mobil girişim "immi" hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz www.immiapp.com web adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Haberimizi benzer mobil uygulamalara ilgi duyan okurlarımız başta olmak üzere tüm okurlarımızın ilgi ve bilgisine sunuyoruz.

Bu içeriği 3.320 kişi okudu. Bizi takibe alın, yeni haber ve içeriklerimizi kaçırmayın; 
Kategori: Mobil, Tanıtım Haberi, Yeni Girişim
Yazar Emine Cin Hakkında

Sinop Üniversitesi İstatistik mezunu Emine Cin, İstanbul Ticaret Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümünde "Geri dönüşüm ekonomisi" üzerine tezli yüksek lisans yaptı. Ağustos 2013'ten beri bilişim sektöründe Analistlik yapan yazar; Ocak 2014'den beri Girişim Haber'de Baş Editörlük yapıyor. Yazarın ilgi alanları; girişimcilik ekosistemi, dijital ekonomi, istatistiksel algoritmalar, veri analizi, geri dönüşüm ve geri dönüşüm ekonomisi.

HGS Akademi Eğitim & Danışmanlık

Yorum Ekle

Ad Soyad *
E-mail * (Gravatar resminiz görünecek)
Web
KalınYatayAltı ÇiziliAlıntı
  •   Yorum  
  •   Önizle  
Loading
     
Bizi takip edin; yeni haber ve paylaşımlarımızı kaçırmayın, rakiplerinizden bir adım önde olun;
Twitter Profilimiz
Facebook Sayfamız
Linkedin Profilimiz
E-Bülten Aboneliği
RSS Kaynağımız